Bitcoin Ajandası

Arbitrum Vakfı Yönetim Konusunda İmtiyaz Veriyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Arbitrum Vakfı Yönetim Konusunda İmtiyaz Veriyor!

Arbitrum Vakfı Yönetim Konusunda İmtiyaz Veriyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

ARB Token kripto para piyasalarına giriş yaptığından bu yana sektörde dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Arbitrum Vakfı, topluluğunun fikrini alarak hareket etmeye devam ediyor.

Arbitrum Vakfı Topluluğunun Fikirlerini Önemsiyor

Arbitrum Vakfı Topluluğunun Fikirlerini Önemsiyor
Arbitrum Vakfı Topluluğunun Fikirlerini Önemsiyor

Vakıf, ARB Coin sahiplerinin bütçe yönetimi ve yönetişim yetkilerini, geçtiğimiz hafta sonu meydana gelen kripto yönetişim çöküşünde sayfayı çevirmeyi hedefleyen iki önerge üzerinden genişletmeyi tavsiye etti.

Arbitrum Vakfı bir Discord gönderisinde topluluğun total için kabul edilebilir bir bütçeyi onaylamasına kadar İdari Bütçe Cüzdanında yer alan 700 milyon ARB Token’in kilitlenmiş olacağını söyledi. Bununla beraber yönetişimi daha fazla erişilebilecek hale getirecek adımlar atılmasını önerdi.

Vakıf tarafından halihazırda alınan kararların topluluk nezdinde onaylanmasını istemesine sinirlenen ARB Coin sahipleri açısından ciddi bir tavizi temsil ediyor. Neredeyse 1 milyar dolar değerindeki bu varlıkların kaderi de bu duruma dahil.

Yeni teklifler Arbitrum’un geçtiğimiz hafta sonu sessiz sedasız 750 milyon adet ARB Token’i kendi cüzdanlarından birine aktarması, topluluk üyeleri arasında bir potestonun patlak vermesinin ardından gerçekleşti.

ARB Token Fiyatı Ne Kadar?

Arbitrum projesinin yerel tokeni olan ARB Coin’in fiyatı, birçok yatırımcı açısından merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. Coinmarketcap verilerine göre haberin yazıldığı esnada (6 Nisan 2023) 0,001123 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir