Bitcoin Ajandası

Son 24 Saat İçerisinde Artış Gösteren 5 Altcoin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Son 24 Saat İçerisinde Artış Gösteren 5 Altcoin

Son 24 Saat İçerisinde Artış Gösteren 5 Altcoin

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

İlk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde kendini meydana çıkartan ve artış gösteren 5 altcoin kendini gösterdi ve öncelik olarak Bitcoin Cash ABC (BCHA), Internet Computer (ICP), Ravencoin (RVN), Elrond (EGLD) ve Theta’da görüldü.

Coingecko verilerinden elde edilen durumlara bakıldığında değer üzerinden kripto paralar arasında 24 saat içinde kendini ön plana atan ve en çok değer görerek artış gösteren 5 altcoin tam olarak listelendi ve listeler arasında ilk sıralarda bulunanlar Bitcoin Cash ABC (BCHA), Internet Computer (ICP), Ravencoin (RVN), Elrond (EGLD) ve Theta Network (THETA) oldu.

Artış Gösteren 5 Altcoin Arasında İlkler

Artış Gösteren 5 Altcoin Arasında İlkler
Artış Gösteren 5 Altcoin Arasında İlkler

Kripto para piyasasında son 24 saat içerisinde yaşanan hareketliliklerin sonucunda bunlarla beraber en çok yükselen 5 altcoin şu şekildedir:

  • Bitcoin Cash ABC (BCHA)
  • Internet Computer (ICP)
  • Ravencoin (RVN)
  • Elrond (EGLD)
  • Theta Network (THETA)

Bitcoin Cash ABC (BCHA): Bitcoin ABC yazılımları üzerinden istemcileri arasında tek başına bir kripto para birimi oluşturmak üzere 2017 yılı ortalarında Bitcoin protokolü üzerinden ayrılarak ortaya Bitcoin Cash’i çıkarmış oldu. Bitcoin Cash ABC, son 24 saatte %16 oranında yükseliş yaşadı.

Internet Computer (ICP): Internet Computer blockchain üzerinden geleneksel internet yapısı üzerine küresel bir işlem platformu yaratarak dönüşüm sağlamayı amaçlayan bir platform olmuştur. Uygulama içerisinde yerel tokeni ise ICP olarak yani InternetComputer olarak son 24 saat içerisinde %18 artış göstererek 46 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşadı.

Diğer Altcoinler Hangileri?

Elrond (EGLD): Elrond, yeni internet üzerinde bir teknoloji ekosistemi olarak akıllı sözleşme platformlarından fintech, DeFi ve IoT’ye odaklanarak 15.000 TPS, 5 saniye gecikme ve 0,001 tx maliyet kapasitesine sahiptir. Elrond üzerinden para ve DeFi uygulaması ise Maiar, ileri seviye güvenlik ve daha kullanışlı özellikler üzerinden kilidi açmak için oyunlaştırılmış bir yaklaşım sunarak blockchain ile ilk kez sezgisel bir deneyim oluşturmuştur. EGLD, son 24 saatte %14 oranında artış gösterdi.

Ravencoin (RVN): Ravencoin, varlıklar üzerinden bir yatırımcıya ve diğerine aktarılmayı sağlamaya odaklayarak bir Blockchain projesi üretimi olmuştur. Bitcoin blokchain’inden hard fork ile ayrılmasıyla oluşum gösteren Ravencoin, GPU (ekran kartı) ile kazılabilen ender coin’ler arasında yer alırken Ravencoin, son 24 saat içinde %16 oranında yükseldi.

Theta Network (THETA): Theta Network, blockchain için merkezi bulunmayan olarak video yayınlarını yapabilmek adına oluşturulan bir platform olarak en önemli amaç olarak kendi yapısında videoların stabil bir biçimde dünya üzerinde de dört bir tarafa ulaştırılmasını sağlamaktır. Theta Network, son 24 saatte %10 oranında yükseliş göstermiştir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir