Bitcoin Ajandası

Audius Metaverse’de Bir Radyo İstasyonu Kurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Audius Metaverse’de Bir Radyo İstasyonu Kurdu!

Audius Metaverse’de Bir Radyo İstasyonu Kurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

CoinDesk tarafından aktarılan bilgiye göre blokzinciri tabanlı müzik paylaşım platformunda Audius metaverse’de DeFi Land ortaklığı ile bir radyo istasyonu kurdu.

Çiftçilik simülasyonu desteğiyle merkezi bulunmayan finans kavramlarını öğreten bir oyun olan DeFi Land’in lansmanının önümüzdeki haftalarda duyurulmasını bekliyor. DeFi Land, Eylül ayı içerisinde Animoca Brands ve Alameda Research liderliğinde Audius metaverse için bir tur üzerinden 4.1 milyon dolarlık bir yatırım aldı.

Audius Metaverse’de Bir Radyo İstasyonu

Audius Metaverse’de Bir Radyo İstasyonu
Audius Metaverse’de Bir Radyo İstasyonu

DeFi Land kurucusu olan DFL Erwin konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“DeFi Land ile, merkeziyetsiz finansa dahil olmanın yeni bir yolunu buluyor, alana yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Bunun gibi entegrasyonlar, daha kolay ve daha dostça bir katılım için benzersiz bir kullanıcı deneyimi sundukları için benimsenme için çok değerlidir ve bundan sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Audius Kitaplığındaki Milyonlarca Şarkı

Bu hamle ile kullanıcıların, oyunu oynama aşamasında Audius kitaplığında bulunan milyonlarca şarkıdan herhangi birini dinleyebileceklerini açıkladı.

Bilinenler üzerine Audius, sanatçılar için Spotify gibi kendi müziklerini yükleyerek para kazandığı bir müzik paylaşım platformu olmuştur. Ancak bu sırada da telif hakkı sahipleri, para yerine token alırlar. Platform Eylül ayı içerisinde ünlü isimler Katy Perry, Pusha T ve The Chainsmokers’tan 5 milyon dolar yatırım almayla da ön plana çıkmıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir