Bitcoin Ajandası

Ava Labs Hakkında Bomba İddialar!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ava Labs Hakkında Bomba İddialar!

Ava Labs Hakkında Bomba İddialar!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Crypto Leaks tarafından yayımlanan yeni bir raporda Ava Labs ile alakalı çok önemli iddialar söz konusu oldu. Rapora göre Ava Labs, düzenleyicileri uzak tutabilmek adına Roche Freedman’a ödeme yapıyor. Binance yöneticisi Changpeng Zhao yapmış olduğu bir açıklamasında, iddialarla alakalı olarak kendi yorumlarını dile getirdi.

Ava Labs Hakkında Önemli İddialar Ortaya Atıldı

Ava Labs Hakkında Önemli İddialar Ortaya Atıldı
Ava Labs Hakkında Önemli İddialar Ortaya Atıldı

Crypto Leaks’ın 26 Ağustos tarihli raporunda Layer-1 blok zincirinin geliştirici platformu Ava Labs hakkında çok önemli iddiaları ortaya attı. İddialara göre şirket, AVAX Coin arzının ya da şirket stokunun neredeyse yüzde 1’ini, şirketin rakiplerinden bazılarına açtığı toplu dava ve sonrasında ödeme için hukuk şirketi Roche Freedman’a atadı.

Yayımlanan raporda yer alan iddialardan bir diğerinde de kurucu isimlerden Kyle Roche’un hukuk şirketine kendi şirketini desteklemesi ve rakiplerine saldırması adına ödeme yaptığına yönelik videolar yer alıyor.

Binance CEO’su İddialara Yorum Yaptı

Şirketin kurucusu Emin Gün Sürer konuyla alakalı olarak Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Bu teoriye inanmanın saçmalığından bahseden Gün Sürer, raporun bazı komplo siteleri tarafından oluşturulan maksimum düzeyde saçmalık olduğunu dile getirdi. Bu açıklamalara yanıt veren Binance yöneticisi “vahşilik” değerlendirmesinde bulundu. Fakat Zhao’unun bu değerlendirmesi silinmiş gibi görünüyor.

Hukuk şirketi Roche Freedman’ın LinkedIn hesabında kripto şirketiyle alakalı herhangi bir konudan bahsedilmiyor. Fakat daha öncesinde şirketin kurucu ve CEO’su tarafından Roche Freedman hakkında birinci sınıf değerlendirmesi yapılmıştı. Diğer yandan hukuk şirketi, şirketin resmi Twitter hesabı tarafından takip edilen isimler arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir