Bitcoin Ajandası

Avalanche 30 Milyon Oyunculu Blitz’ı Ağına Taşıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Avalanche 30 Milyon Oyunculu Blitz’ı Ağına Taşıyor!

Avalanche 30 Milyon Oyunculu Blitz’ı Ağına Taşıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Avalanche ve TSM iş birliği neticesinde 30 milyon oyuncuya sahip olan oyun Blitz, Avalanche ağına taşınmış olacak.

Global video oyunları ve e-spor şirketi olan TSM, blok zinciri tecrübelerinden faydalanmak adına Avalanche ile iş ortaklığı gerçekleştirdi. Bu ortaklık sonucunda TSM’nin 30 milyon kullanıcıya sahip olan blok zinciri oyunu, web3 özelliklerine erişim sağlayabilmesi için Avalanche ağına taşınacak. Gerçekleştirilen bu iş ortaklığıyla Avalanche, TSM ve blok zinciri oyununun özel blockchain ortağı konumuna gelecek.

Avalanche, Popüler Oyun Blitz’i Blockchain Dünyasına Taşıyacak

Avalanche, Popüler Oyun Blitz’i Blockchain Dünyasına Taşıyacak
Avalanche, Popüler Oyun Blitz’i Blockchain Dünyasına Taşıyacak

Global anlamda benimsenen e-spor sektörünün öncü ismi TSM ve rekabetçi oyunu, Avalanche’ın blockchain teknolojisinden faydalanacak.

TSM ve Avalanche arasında kurulan bu ortaklık sonucunda, hayranlar, oyuncular ve içerik oluşturucular açısından blockchain teknolojisi deneyimlenecek. Bununla beraber ortaklık, oyuncu öncelikli Web3 ürünlerini ana akım haline getirmeyi hedefliyor. TSM ve popüler oyunu, Core’u dijital varlıklarını saklamak, almak ve satmak için kullanacak.  

Her iki şirket arasında kurulan ortaklığın bir parçası olarak, TSM’nin 30 milyon kullanıcılı oyunu Blitz, Avalanche Subnet üzerine kurulacak. E-spor ve video oyun şirketi, oyuncularının performanslarını ölçebilen araçlarıyla becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak. Bu kapsamda oyunun alt ağında Avalanche imzasına sahip pek çok farklı turnuva düzenlenecek.

TSM ve popüler oyunu, AVAX’ın desteklediği Alt Ağlar ile yeniliklerin öncüsü olmayı hedefliyor. Konuyla alakalı olarak yapılan açıklamaya göre oyunun Alt Ağı, işlem ücretleri konusunda AVAX Coin kullanacak ve oyuncuların gerçekleştirdiği her işlemde AVAX Coin ödemelerinin bir bölümünü yakacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir