Bitcoin Ajandası

Avalanche Fiyatında Beklenen Seviyeler Neler?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Avalanche Fiyatında Beklenen Seviyeler Neler?

Avalanche Fiyatında Beklenen Seviyeler Neler?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Bitcoin’in yaşadığı değer kaybı altcoin’leri de ciddi ölçüde etkilemiş görünüyor. Kritik bir desteğin altına gerileyen Avalanche fiyatının hangi seviyelere ulaşacağıysa merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Lider kripto para biriminin hafta sonu gösterdiği hacimsizliği ve borsalarda meydana gelen sistemsel problemler, altcoin’leir büyük ölçüde etkiledi. Bir süredir 15,41 doların üzerinde işlem gören AVAX Coin, aradan geçen birkaç haftanın sonunda bu seviyenin altına geriledi. Şimdilerdeyse yeniden 15 doların üzerine çıkan AVAX, desteğin kırılması durumunda yeniden düşüş trendi başlatabilir.

Avalanche Fiyatı Grafik Analizi

Avalanche Fiyatı Grafik Analizi
Avalanche Fiyatı Grafik Analizi

Bitcoin’in yaşadığı değer kaybı diğer birçok altcoin’leri de etkilemeye devam ediyor. Bu durumda Avalanche’nin nasıl bir seyir izleyeceğiyse merak konusu oldu. Teknik grafiklerden yola çıkarak analizde bulunan uzmanlara göre birkaç saat öncesinde kritik bir desteğin altına düşen AVAX, yeniden bu seviyeleri arkasında bırakarak biraz da olsa yatırımcısına rahat bir nefes aldırdı. 15,37 dolar seviyesinin altına sarkmasının ardından yönünü yukarıya çeviren varlık, bu seviyenin aşağı yönde kırılması halinde 13,87 dolara kadar gerileme gösterebilir.

Kripto ekosisteminde önemli bir kitleye sahip olan AVAX Coin’in yeniden hareketlenebilmesi için sırasıyla 18,22, 19.33, 20,40 ve 22 dolarlık direnç seviyelerini kırması gerekir. Kripto piyasasında düşüş trendinin hakimiyetini koruması ya da Avalanche ekosisteminden gelebilecek olumsuz haberler akışındaysa 14,53, 13,87 ve 12,04 dolar seviyeleri gözlemlenebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir