Bitcoin Ajandası

Avalanche Fiyatında Kritik Aralık: Ne Yönde Karar Verecek?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Avalanche Fiyatında Kritik Aralık: Ne Yönde Karar Verecek?

Avalanche Fiyatında Kritik Aralık: Ne Yönde Karar Verecek?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para piyasasında önemli bir yere sahip olan Avalanche, fiyat konusunda önemli bir aralığa ulaştı. Avalanche fiyatı hareketinin bundan sonra ne yönde seyredeceğiyse merak konusu oldu.

Kripto para endüstrisinde gerek teknoloji gerekse piyasa açısından büyük bir kitleye sahip olan AVAX, ETH fiyatının da yükselmesiyle beraber kritik düzeyde değer kazandı. Geniş zaman diliminde kritik bir eşiğe ulaşan varlık, bir sonraki hamlesi konusunda yatırımcılarda merak uyandırdı.

Geçtiğimiz haftalarda bu fiyat aralığını aşamayan majör coin, 21 dolar seviyesinden işlem görürken 14 dolar seviyesine kadar gerileme göstermişti. Neredeyse yüzde 36 değer kaybı yaşayan varlık, yeniden 21 dolar seviyesine ulaştı. Şimdilerde bu seviyeden satış baskısıyla karşı karşıya olan AVAX, kritik soruları da beraberinde getirdi.  

Grafiğe Göre Uzmanların Avalanche Fiyatı Analizi

Grafiğe Göre Uzmanların Avalanche Fiyatı Analizi
Grafiğe Göre Uzmanların Avalanche Fiyatı Analizi

Birkaç hafta öncesinde test ettiği seviyeye şimdilerde ulaşan Avalanche, kritik bir süreci başlatmış gibi görünüyor. En son söz konusu fiyat düzeyine ulaştığında yüzde 36’lık bir düşüş trendine start veren varlık, bugün yeniden kripto para piyasalarının gündemine geldi. Uzmanların grafik analizlerine göre popüler kripto para biriminin 22 dolar seviyesini aşmasının ardından sırasıyla 23,66 ve 26,30 dolar seviyeleri beklenebilir.

Diğer yandan daha önce yaşanan süreçler gibi grafik oluşması halindeyse Avalanche fiyatının ilk olarak 20,17 ve 19,33 dolar seviyesinin destek olarak çalışması düşünülebilir. Bu seviyelerde yeteri kadar alıcıyla karşılaşamadığındaysa 18,22, 16,00 ve tekrardan 14,55 dolar seviyeleri gündeme gelebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir