Bitcoin Ajandası

AVAX Coin son dakika: 180 milyon dolarla 3 ayın zirvesinde!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. AVAX Coin Son Dakika! 180 Milyon Dolarla 3 Ayın Zirvesinde!

AVAX Coin Son Dakika! 180 Milyon Dolarla 3 Ayın Zirvesinde!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

AVAX Coin son dakika gelişmesi ile Avalanche’ın resmi açıklamasında teşvik programının en iyi DeFi uygulamalarını AVAX platformuna kazandıracağı ve ilk süreçte Aave ve Curve’ün katıldığı bildirildi.Bu AVAX Coin son dakika haberi ile kripto para takipçileri AVAX’ı izlemeye başladı.

AVAX Coin Son Dakika: Artık Maliyetler Daha Düşük

AVAX Coin Son Dakika: Artık Maliyetler Daha Düşük
AVAX Coin Son Dakika: Artık Maliyetler Daha Düşük

Aave Protocol’ünü geliştiren Aave Companies’in kurucusu Stani Kulecvov, Avalanche’ın ölçeklenme özellikleri, çok sayıda işlem yapabilmesi, kesinliği hızlı sağlaması ile DeFi uygulamaları oluşturmaya çok uygun olduğunu belirterek Aave kullanıcılarının Avalanche ile ağın güvenliği olumsuz etkilenmeden düşük işlem maliyetlerinden yararlanmalarını sağlayacaklarını açıkladı.

Avalanche’ın Gücü Fark Edilecek

Curve’ün CEO’su Michael Egorov ise DeFi’nin gittikçe daha fazla popülerleşirken Ethereum blok zincirinin de uyum sağlamak için çabaladığının görüldüğünü belirtti. Eşsiz merkezi olmayan mekanizması, yüksek sayıda işlem yapma kabiliyeti ve düşük işlem giderleri ile Avalanche’ı çok iyi bir fırsat olarak değerlendirdiklerini söyledi.

Avalanche Vakfı Direktörü Emin Gün Sirer de Avalanche Rush’ın kullanıcıların Avalanche’ın gücünü görmelerine yarayacağını belirterek Aave, Curve ve Avalanche birleşimi, DeFi kullanıcılarının heyecanla karşılayacağı ilginç sinerjiler oluşturacağını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir