Bitcoin Ajandası

AVAX Fiyatı Düşüş Trendini Sürdürüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. AVAX Fiyatı Düşüş Trendini Sürdürüyor!

AVAX Fiyatı Düşüş Trendini Sürdürüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

AVAX fiyatı (Avalanche), kripto para piyasasında yaşanan volatilite sebebiyle değer kaybetmeye devam ediyor.

AVAX Fiyatı Düşüş Trendine Ayak Uydurdu

AVAX Fiyatı Düşüş Trendine Ayak Uydurdu
AVAX Fiyatı Düşüş Trendine Ayak Uydurdu

Kripto para piyasalarında 2023’ün gelişi olumlu bir şekilde karşılanırken, son bir haftadır düşüş trendi hakimiyet kurmuş durumda. Bununla beraber piyasalarda bu düşüş trendine ayak uyduran isimlerden biri de AVAX olarak karşımıza çıkıyor.

Günlük Avalanche fiyat grafiğine göre, boğaların fiyatı bugün AVAX konusunda taban görevi üstlenen 17,02 dolarlık destek seviyesinin üzerinde tutunamadı. AVAX/USD paritesi haberin yazımı esnasında son 24 saatte yüzde 2 civarında gerileme kaydetti. Bununla beraber son 24 saat içerisindeki işlem hacmi şimdilerde 122 milyon dolar seviyesinde seyrediyor.

Bollinger bantları fiyat hareketi açısından son derece geniş bir aralık göstermesi sebebiyle günlük grafikte AVAX/USD için fiyat yüksek görünüyor. Üst bant 20,69 dolar dolar civarındayken, alt bant 16,14 dolar civarında seyrediyor. Hareketli ortalamaya (MA) baktığımızda yükseliş gösterdiği dikkat çekerken, hala nötr bölgede olduğu da gözlemleniyor. Bunun anlamıysa AVAX’ta büyüme adına daha çok alan olabileceğidir.

İlerleyen Dönemlerde Yükseliş Söz Konusu Olabilir

Söz konusu grafik göz önünde bulundurulduğunda sonuç itibariyle durum pek de kötü görünmüyor. İlerleyen dönemlerde AVAX fiyatı açısından bir yükseliş söz konusu olabilir.

Diğer yandan haberin yazıldığı esnada Avalanche Coin’in fiyatı 16,21 dolar seviyesinden işlem görüyor. Yüzde 2’nin üzerinde değer kaybeden varlık için yaşanacak gelişmeler merakla takip ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir