Bitcoin Ajandası

AVAX Yatırımcısına Müjde! Yeni Bir Patlama Söz Konusu Olabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. AVAX Yatırımcısına Müjde! Yeni Bir Patlama Söz Konusu Olabilir!

AVAX Yatırımcısına Müjde! Yeni Bir Patlama Söz Konusu Olabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
48 0

Piyasanın en popüler altcoinlerinden olan AVAX yatırımcısını memnun edecek bir gelişmeyle geçtiğimiz günlerde yüzde 10 artış kaydetmişti. Bir trendin tersine döndüğünü gösterebilmek adına bu önemli direnci sürdüren altcoin, analistlere göre 86 doları aşması halinde 128 doları test edebilir.

Sektörün en önemli platformlarından Avalanche’ın AVAX Coin’i yükseliş trendine hazırlanıyor. Her ne kadar bu yönde bir ilerleme kaydetse de henüz AVAX fiyatının yükselmesine olanak sağlayacak önemli bir arz engeline rastlanmadı. AVAX yatırımcısını heyecanlandıran gelişmeler, coinin fiyatı ve piyasalarda çizeceği grafiğin beklentileri haberimizin devamında…

AVAX Yatırımcısının Gözü Bu Gelişmelerde! Altcoinde Her An Patlama Yaşanabilir!

AVAX Yatırımcısının Gözü Bu Gelişmelerde! Altcoinde Her An Patlama Yaşanabilir!
AVAX Yatırımcısının Gözü Bu Gelişmelerde! Altcoinde Her An Patlama Yaşanabilir!

Geçtiğimiz günlerde yüzde 22’lik bir düzeltmeye katlanan Avalanche, AVAX yatırımcısına yaşam belirtileri gösteriyor. Çarşamba gününe yeşil bir çizgiyle giriş yapan kripto para piyasasında, Bitcoin’in piyasa değeri 4 binin üzerinde puan kazandı. Ayrıca Avalanche ve Solana gibi platformların tokenleri de yüzde 10’un üzerinde değer artışı gösterdi. Bu durum AVAX yatırımcısını memnun ederken, piyasadaki birçok kripto para birimi, gerçekleştirilen bu önemli değer artışlarına rağmen hala kritik direnç seviyelerinin altında yer alıyor.

Mevcut piyasalarda AVAX, 2022’nin ilk günlerinden beri simetrik bir üçgenin içerisine kalmış durumda. En büyük salınımlarla birlikte azalan bir trend çizgisi ortaya çıkarken, en az salınımlarla birlikte yükseliş trendine işaret etti. Bu gelişmeler AVAX’a ilişkin talebin 86 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmasıyla 128 dolar seviyesini test edebileceğini gösteriyor. İyimser hedef, üçgenin en uç iki noktasındaki mesafenin belirlenmesi ve bunun kırılma noktasına ilave edilmesiyle ortaya çıkar.

Bu Gelişmeler Piyasalarda Ciddi Etkilere Neden Olabilir!

Mevcut piyasalarda ihtimaller boğa desteğine işaret etse de Rusya-Ukrayna arasındaki savaş halini kapsayan belirsizlik, dolayısıyla beklenen küresel durgunluk, piyasalarda olumsuz etkilere neden olabilir. AVAX açısından 72 dolarlık direnç düzeyi önemli bir konum olurken, yaşanabilecek herhangi bir olumsuz gelişme AVAX yatırımcısını üzebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir