Bitcoin Ajandası

AXE’ın Kripto Kokulu Deodorantı Bugün Piyasalarda Yerini Alacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. AXE’ın Kripto Kokulu Deodorantı Bugün Piyasalarda Yerini Alacak!

AXE’ın Kripto Kokulu Deodorantı Bugün Piyasalarda Yerini Alacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyanın en popüler deodorant markalarından olan AXE, geçtiğimiz yıl 20 Nisan DOGE Günü’nde Dogecoin’in 1 dolara ulaşması halinde kripto kokulu deodorant tasarlayacağı sözünü vermişti. Dogecoin 1 dolara ulaşmadan bu sözünü tutan AXE, o dönem Dogecoin temalı bir ürününü hem müşterilerinin hem de DOGE severlerin kullanımına sunmuştu. Şimdilerde yeni bir ürün hazırlığında olan AXE yapmış olduğu açıklamayla bugün yeniden Dogecoin temalı bir deodorantını piyasaya süreceğini duyurdu.

AXE’ın Kripto Kokulu Deodorant Bugün Çıkıyor

AXE’ın Kripto Kokulu Deodorant Bugün Çıkıyor
AXE’ın Kripto Kokulu Deodorant Bugün Çıkıyor

Uniliver bünyesinde faaliyet gösteren ve dünyaca ünlü deodorant markası olarak tanınan AXE, yeni bir hamleyle hem müşterilerinin hem de kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Geçen sene 20 Nisan’da DOGE’un 1 dolara ulaşması halinde kripto kokulu bir parfüm tasarlayıp piyasya sunma sözü veren AXE, DOGE fiyatı 1 doları görmeden bu sözünü yerine getirmişti. Bugün de yeni bir açıklamalarıyla dikkatleri üzerine toplayan popüler deodorant şirketi, 04.27.2022 tarihine işaret ederek bugün yeniden bir Dogecoin temalı ürünün piyasaya süreceğini açıkladı.

Sınırlı Sayıda Deodorant Piyasaya Sürülecek

Uniliver’a ait bir kişisel bakım markası olan AXE, bugün itibariyle 100 adet Dogecoin temalı deodorantını müşterilerinin kullanımına sunacak.

2021 yılında da “Dogecan: The Stick” isminde Dogecoin temalı bir ürününü sınırlı sayıda piyasya süren ünlü deodorant şirketi, bugün bu ürününü yeniden kullanıcılarına sunuyor.

Konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamalarında AXE, son derece sınırlı bir stoka sahip olan bu ürünü DOGE ile satışa sunacağını da belirtti. Ayrıca bu özel deodorantlardan satın almak isteyenlerin önceden kayıt oluşturulması gerektiğine de dikkat çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir