Bitcoin Ajandası

Ayı Piyasası Krizi Devam Ediyor: STEPN İşçi Çıkarımına Gidiyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ayı Piyasası Krizi Devam Ediyor: STEPN İşçi Çıkarımına Gidiyor!

Ayı Piyasası Krizi Devam Ediyor: STEPN İşçi Çıkarımına Gidiyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşler ve küresel problemler kripto şirketlerinin ayı piyasası krizini önemli ölçüde hissetmesine neden oluyor. Bu nedenle çalışanlarıyla yollarını ayırma kararı alan firmaların sayısı da her geçen gün artış gösteriyor. Pek çok farklı şirketin personel sayısında daraltmaya gitmesi kaçınılmaz bir son haline gelirken, STEPN da sonunda bu yola başvurmuş gibi görünüyor.

Ayı Piyasası Krizi Şirketi Büyük Ölçüde Etkiledi

Ayı Piyasası Krizi Şirketi Büyük Ölçüde Etkiledi
Ayı Piyasası Krizi Şirketi Büyük Ölçüde Etkiledi

Elde edilen bilgilere göre Ayı piyasası krizinden büyük ölçüde etkilenen şirket, ilk aşamada 100 personelini işten çıkarmış olacak. İşten çıkarılan isimleri çoğunlukla olarak küresel elçi ve moderatörler oluşturacak. Diğer yandan işten çıkarılanlarla beraber personellerin bir kısmı STEPN’in ana şirketi olan Find Satoshi Lab’a ve şirket bünyesinde yeni projelere yerleştirilecek. Bunun yanı sıra şirket, uyguladığı bazı yatırımları da azaltıp yine bazı gelişmelere destek verecek.

Find Satoshi Lab çatısı altında kurulan STEPN, ilk olarak 2021 yılında piyasaya sürüldüğü büyük ölçüde ilgiyle karşılaşmıştı. STEPN ayakkabılarıyla gerçekleştirilen yürüyüşlerden GST Token elde etmek de moda haline dönüşmüştü. Platformun yönetişim tokeni olan Green Metaverse Token Nisan ayında döneminde tarihinin en büyük rekoruna imza atarak 4,1 dolara ulaşmıştı. Yaşanan düşüşler ve küresel sorunlar nedeniyle şimdilerde 0,41 dolardan işlem gören söz konusu kripto para birimi, ayı piyasası krizini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Üstelik ödül tokeni olan GST token de şimdilerde 0,02 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir