Bitcoin Ajandası

Baby Doge 500 Trilyonluk Yakım Gerçekleştirdi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Baby Doge 500 Trilyonluk Yakım Gerçekleştirdi!

Baby Doge 500 Trilyonluk Yakım Gerçekleştirdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Baby Doge, meme token furyasının son derece yoğun olduğu dönemde 500 trilyon adet tokeni yakma kararı verdi.

Son zamanlarda kripto para gündemini bir hayli meşgul eden konulardan biri de meme token furyası oldu. Fakat bu furya, Shiba ve Dogecoin gibi köpek temalı varlıklardan oluştu ve yeni bir soluk kazandı. PEPE, AIDOGE ve WOJAK gibi yeni nesil meme token’lar da sektörde adından söz ettirmeye başladı.

Bütün bu meme token sezonu ortasında BabyDoge proje ekibinden beklenmedik bir hamle geldi. Geliştirici ekip, 1.3 milyon dolar değerinde 500 trilyon adet tokenin yakımını gerçekleştirdi.

Baby Doge Bu Hamlesiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

Baby Doge Bu Hamlesiyle Dikkatleri Üzerine Çekti
Baby Doge Bu Hamlesiyle Dikkatleri Üzerine Çekti

Dogecoin topluluk üyeleri arasında son derece popüler hale gelen memecoin projesi, 500 trilyon adet tokeni dolaşımından tamamen kaldırarak piyasalarda dikkatleri üzerine topladı.

Baby Doge deflasyonist sistemi devam ettirirken, gerçekleştirdiği yakımlar ile topluluk üyelerinin yoğun ilgisini görüyor. Ağırlıklı olarak meme token’lerin adeta bir furya haline dönüştüğü bu günlerde varlık yatırımcıları yeni bir fiyat hareketi için beklenti içerisine girmiş durumda.

BabyDoge Yakımdan Sonra Yüzde 5 Değer Kazandı

Kripto para piyasalarında yankılanan bu yakım haberinin ardından söz konusu meme token’in yüzde 5 yükseliş kaydetmesi de dikkat çekti. Bu süreçte gelen satış baskısı sonrasında şimdilerde düşüş yönünde bir seyir izliyor.

Coinmarketcap verilerine göre haberin yazıldığı esnada (2 Mayıs 2023) BabyDoge fiyatı 0,000000002705 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir