Bitcoin Ajandası

BAE’den Yeni Metaverse Merkezi Duyurusu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. BAE’den Yeni Metaverse Merkezi Duyurusu!

BAE’den Yeni Metaverse Merkezi Duyurusu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ekonomi Bakanlığı, dünya genelindeki herkesin kolaylıkla kullanabileceği yeni metaverse merkezinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Yeni Metaverse Merkezi 3. Adres Olacak

Yeni Metaverse Merkezi 3. Adres Olacak
Yeni Metaverse Merkezi 3. Adres Olacak

Konuyla alakalı olarak basında yer alan haberlere göre, ülkenin Ekonomi Bakanı Abdulla bin Touq Al Marri dün katılmış olduğu bir programda metaverse’le alakalı açıklamalarda bulundu. Bakan açıklamalarında, bahsi geçen yeni merkezin kavramsal olarak sınırlı kalmayacağını ve üçüncü bir adres haline geleceğini söyledi.

BAE tarafından kurulacak olan bu merkez, tümüyle farklı amaçlara hizmet edecek çok katlı bir yapı olarak tanıtıldı. Bu yeni merkezi kullanmak isteyen kişiler, protokolün tabiriyle mutluluk personelleri tarafından karşılanmış olacak. Ziyaret sırasında kurulabilecek etkileşimler için de bilet satın alınabilecek.

BAE Dijital Varlıklara Sıcak Bakıyor

Geçtiğimiz haftalarda ülkenin devlet başkanı Omar Bin Sultan Al Olama da konuyla alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Bahsi geçen açıklamalarında kripto paraların geleceğinden bahseden BAE Devlet Başkanı, kendisinin ve ülkesinin bu tür dijital para birimlerine sıcak bir yaklaşım sergilediğini ifade etti. Bununla beraber Olama’nın açıklamalarından kısa bir süre sonrasında BAE tarafından yeni metaverse merkezi duyuruldu.

Elde edilen bilgilere göre kurulacak olan bu yeni merkezde ayrıca sanal konferanslar ve pek çok farklı ekonomi etkinlikleri de gerçekleştirilecek. Üstelik toplantı odaları sayesinde interaktif olarak görüşmeler de gerçekleştirilebilecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir