Bitcoin Ajandası

Balina Yatırımları Dikkat Çekiyor! Bu alımlar Kâr Getirebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Balina Yatırımları Dikkat Çekiyor! Bu alımlar Kâr Getirebilir!

Balina Yatırımları Dikkat Çekiyor! Bu alımlar Kâr Getirebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Yakın zamanda on-chain analiz şirketi Santiment tarafından Twitter üzerinden yapılan bir açıklamada, yatırımcılara geçtiğimiz 9 gün içerisinde trend haline gelen AAVE Coin’in yüzde 12 oranında büyüme kaydettiği ve getirisinin de yüzde 48 oranında büyüdüğü anımsatıldı. Balina yatırımları ve işlemleri AAVE’nin rallisini sürdürmesini sağlayacak önemli bir faktör olarak değerlendirildi.

Balina Yatırımları Erken Kârlılığa İşaret!

Balina Yatırımları Erken Kârlılığa İşaret!
Balina Yatırımları Erken Kârlılığa İşaret!

Diğer yandan şirket tarafından atılan tweette bugün erken saatlerde 1 milyon dolar değerine sahip yedi farklı AAVE işlemi gerçekleştirildiğine dikkat çekildi. Santiment analist ekibi bu durumun altcoin açısından potansiyel kar elde etmesine erken bir işaret olduğunu da belirtti.

Geçmiş verilerine baktığımızda Ocak ve Şubat aylarında gerçekleştirilen balina yatırımlarıyla 70 bin civarında AAVE biriktirilmişti. Bu birikim yaklaşık olarak 107 milyon değerine sahiptir. Balinaların bu süreçte yaptığı başka yatırımlar da dikkat çekti. 

FTM, APE ve SAND Yatırımları da Yapıldı!

WhaleStats tarafından piyasa verilerine dayanılarak yapılan açıklamalarda son altı saatte Ethereum balinaları APE, FTM ve SAND Coin yatırımı gerçekleştirdi. Verilere göre balinalar 4 milyon 68 bin dolar karşılığında 1 milyon 200 bin SAND ve 1 milyon 272 bin 963 dolar değerinde toplamda 971 bin 727 adet FTX’i cüzdanına ekledi. Bunlara ek olarak ayrıca bir Ethereum balinası mevcut döviz kuru üzerinden 1 milyon 988 bin 974 dolar karşılığında 149 bin 998 adet ApeCOin satın aldı.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir