Bitcoin Ajandası

Balina Yatırımlarının Öncelikli Tercihi O Meme Coin Oldu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Balina Yatırımlarının Öncelikli Tercihi O Meme Coin Oldu!

Balina Yatırımlarının Öncelikli Tercihi O Meme Coin Oldu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

SHIB Fiyatının Artmasındaki En Büyük Etken: Balina Yatırımları

Günümüz piyasalarında balina yatırımlarının ilk tercihi olan ve 2020 yılının başından bu yana piyasalarda son derece iyi bir performans sergileyen Shiba Inu, birçok yatırımcının radarına girmeyi başardı. Kısa süre içerisinde Dogecoin’i de arkasında bırakan SHIB, ilk 10 kripto para listesine girerek ilgi odağı haline geldi.

SHIB Fiyatının Artmasındaki En Büyük Etken: Balina Yatırımları
SHIB Fiyatının Artmasındaki En Büyük Etken: Balina Yatırımları

2021 Kasım döneminde tarihinin en büyük değerini kazanması sayesinde yatırımcısına büyük kazanımlar sağladı. SHIB fiyatının artmasındaki en büyük etkenlerden biri olarak balina yatırımları gösterilirken, ETH balinalarının bu altcoinden iyi bir kazanç sağlayabilmek adına SHIB yatırımını devamlı olarak artırması piyasada dikkat çekiyor.

Mevcut piyasa verilerine göre son birkaç gündür Shiba Inu fiyatı devamlı olarak artış gösteriyor. Tarihinin en büyük seviyesinden yüzde 67 civarında değer kaybetmesine rağmen yüzde 25 civarında değer kazanmış gibi görünüyor. Shiba Inu fiyatının artması sebebiyle hali hazırdaki pek çok Shiba Inu balinası daha fazla SHIB toplamada devam ediyor. Büyük balinaların hareketlerini takip eden platform Etherscan, son 7 günde balinaların 200.588.182.473 token satın aldığını belirtiyor.

ETH Balinaları SHIB’e Hücum Etti

Balinaların gerçekleştirdiği bu büyük çaplı SHIB yatırımı ilk değil. Nisan 2021 döneminde de aynı ETH balinası tarafından 3,7 trilyonun üzerinde token satın alınmıştı. Diğer yandan nedeni bilinmese de bugünlerde yatırımcılar yakım yapmak için bile SHIB satın alıyor.

Ethereum balinalarının uzun zamandır Shiba Inu ile ilgilendiği ve SHIB topladığı biliniyor. En büyük bin ETH balinasını takip eden WhaleStats’ın verilerine göre Shiba Inu bu ETH balinalarının cüzdanında en çok işlem gören, en büyük token olarak biliniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir