Bitcoin Ajandası

Balinalar Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Balinalar Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor!

Balinalar Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1678 0

Bitcoinajandasi.com olarak balinalar, bu altcoin’den alırken bu üç altcoin’i de satışa sunmak üzere 3 altcoin’i değerlendiriyor.

Kripto analiz firması Santiment, 100.000 ila 10 milyon Sushi (SUSHI) arasında tutan adres sayısında değişikliğe gitti. Hızla artış esnasında balinalar bu 3 altcoin’den stoklama yaptığını da belirtiliyor. SUSHI, merkezi bulunmayan borsa SushiSwap’ın yönetim tokeni olmuştur. Piyasa değerine göre 114. sıradaki kripto para, günün sabah saatlerinde 4,2 dolardan işlem görüyor.

Balinalar Bu 3 Altcoin’den Alım Yapıyor!

Balinalar Bu 3 Altcoin’den Alım Yapıyor!
Balinalar Bu 3 Altcoin’den Alım Yapıyor!

Santiment, balinalar üzerinden aynı zamanda akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verileriyle bağlıyor. Bir ağ olan Band Protocol için yönetim tokeni olan BAND‘ı da satın alışını söylüyor. 10.000 ila 1 milyon BAND arasında tutulan adresler artık kripto para arzında altı ayın en yüksek seviyesine sahip oluyor. Piyasa değerine bakıldığında da 285. sıradaki kripto para olan BAND, günün yine sabah saatlerinde 4,99 dolardan işlem görüyor.

Santiment: Balinalar Bu 3’ünü İse Piyasaya Boşaltıyor!

Bu bilgilere ek olarak büyük adresler, merkezi olmayan kripto para borsası Uniswap için yerel token olan UNI’yi birikime alıyor. 10.000 ile 1 milyon UNI arasında tutan adreslerde, şimdi ilk kez varlık üzerinden arzının tam olarak %10’undan fazlasını elinde bulunduruyor. Piyasa değerine göre 33. Sırada yer alan kripto para UNI, günün sabah saatlerinde 11,23 dolardan işlem görüyor.

Santiment’ten elde edilen bilgilere göre balina adresleri Aragon (ANT), Chainlink (LINK) ve OMG Network’ü (OMG) satıyor gibi duruyor. Aragon, Ethereum Blockchain’inde merkezi bulunmayan bir yönetim platformu oluyor. Chainlink, merkezi bulunmayan bir oracle ağı iken OMG Network ise Ethereum’da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir çözüm olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir