Bitcoin Ajandası

Balinalar Bu Altcoin için Yoğun İşleme Başladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Balinalar Bu Altcoin için Yoğun İşleme Başladı!

Balinalar Bu Altcoin için Yoğun İşleme Başladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
10 0

Balinalar bu altcoin için yoğun işleme başladı. LINK fiyatı da bu hareketlilik kapsamında %6.40 yükselişle tepki verdi. Ancak en çok satın alım aşamasında token sıralamasında hala Shiba Inu (SHIB) geçiş sağlayamadı.

Merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), balinalar arasında bulunan ve en çok tutulan token olmaya devam etme aşamasında, LINK işlem hacminde ön plana çıkmayı sürdürüyor. Bu da balinaların satış yaptığı veya cüzdanlarına LINK doldurduğu anlamına gelirken bu altcoin için yoğun işlem sürecinin de geçerli olduğunu öne atıyor.

Bu Altcoin için Yoğun İşlem

Bu Altcoin için Yoğun İşlem
Bu Altcoin için Yoğun İşlem

Bu aşamada projeleri bu metriklerden daha çok dışında tutarsak, Ethereum balinalarında da cüzdanları arasında yoğunlaşma anında tüm fonların yalnızca %1,85’i olan 360 milyon dolar değerinde Chainlink sahipliği bulunmaktadır. Diğer bir yandan da LINK son 24 saat içerisinde en çok işlem gören token olarak birinci sırada yer almasına rağmen yine de en çok satın alımı gerçekleşen 10 token arasında 5.sırada SHIB, 6. sırada LINK konumlanıyor.

LINK Hacmi Piyasa İçin Olumlu Bir İşaret Olabilir

Yükseliş aşamasına geçiş yapan bir altcoin projesinin yüksek işlem hacmi, bir devam modeli için daha fazla yakıt sağlarken, analistlere göre artan LINK hacmi piyasa için olumlu bir işaret de oluşturabilir. İşlem hacimleri genel olarak trendlerin en üst noktasında azalma eğilimi göstermeye meyilli olurken söz konusu LINK için, mevcut işlem hacimlerinde görülen azalma eğiliminde olabilir. Ancak yine de ortalamanın üzerinde kalmaktadır.

LINK son 24 saat içerisinde %5.33 fiyat artışı ile 26.13 dolardan işlem görürke aktardığımız üzere LINK, daha öncelerde 52.88 dolar ATH’sine %30 kadar yaklaşmıştı. Küresel kripto para piyasası düzeltmesinden sonra LINK, ek düşüşlerle birlikte ucuzlama da gördü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir