Bitcoin Ajandası

Altcoin Daily Analisti Balinalar için Uyarıları Sürdürüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Balinalar, Temmuz Ayında Altcoin Hedeflerken Saldırı Görüyor!

Balinalar, Temmuz Ayında Altcoin Hedeflerken Saldırı Görüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Herkes tarafından takip edilen kanal olan Altcoin Daily, en son paylaştığı videonun içeriğinde kripto paralar üzerinde yatırımcılar için önemli olacak gelişmelerden Bitcoin ve Aave’ye olan saldırıları paylaştı.

Yeni paylaştığı bir videoda “zengin yatırımcılar Bitcoin piyasasına geri dönüyor,” diyerek söze giren kripto analisti, balinalar aracılığıyla tutulan coin sayısında geçen hafta açıklamaları bildirdi. Cuma gününde ise 80.000’den fazla artış yaşayarak 4.216 milyon BTC ile Mayıs ayı ile bu güne kadar geçen zamanda en yüksek seviyeye ulaştığını söylüyor.

Altcoin Daily Analisti Balinalar için Uyarıları Sürdürüyor!

Altcoin Daily Analisti Balinalar için Uyarıları Sürdürüyor!
Altcoin Daily Analisti Balinalar için Uyarıları Sürdürüyor!

“Balinaların sayısı da üç haftanın en yüksek seviyesi olan 1.922’ye sıçradı,” diyor. Kanal, balinaların yeniden birikime geçmesinin kripto para piyasası için iyi bir haber olduğuna inanıyor. Çünkü bu zengin yatırımcıların, Bitcoin’i beş ayda 10.000 dolardan yaklaşık 60.000 dolara yükseltme konusunda önemli bir rol oynadığına dikkat çekiyor.”

“Fiyat hareketi, daha küçük yatırımcıların piyasadaki etkisini artıramadığına ve dikkate değer bir fiyat düzeltmesi yaşanma potansiyeline işaret etti.”

Büyük Yatırımcılar, AAVE’yi Hedefliyor

“Çeşitli kurumlardan gelen yoğun talebe”cevap olarak Aave’nin izinli dağıtımı bu ay yayına alınacak. Platform ise kripto saklama hizmeti ve servisi sağlayıcısı Fireblocks ile ortaklaşa başlarken Altcoin Daily’ye göre, lansmanın gerçekleştiği anda Aave Pro, havuzları Aave’nin diğer dağıtımlarından ayrılmış olacak. Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Aave ve USD Coin (USDC) olmak üzere yalnızca dört varlığı destek görecek.

Kanal, “Aave Pro, Fireblocks’un kurumsal sermayenin DeFi’a erişmesine yardımcı olmak için attığı ilk adımı değil. 2020’nin başlarında da Compound ile kurumsal yatırımcılara yönelik hizmetleri başlatmak için bir araya geldi” sözleriyle yorumlarını tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir