Bitcoin Ajandası

Balinaların Gizlice Aldığı Altcoin Zirve Görebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Balinaların Gizlice Aldığı Altcoin Zirve Görebilir!

Balinaların Gizlice Aldığı Altcoin Zirve Görebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

XRP fiyatı balinaların gizlice aldığı altcoin olarak, 5 Aralık flaş çöküşünden bu yana emsallerinden ne düşük ne de daha iyi performans göstererek, kripto para piyasasının geri kalanıyla eşit durumda tutuluyor.

Ancak Santiment ile yakın zamanda atılan bir Tweet sonucunda, balinaların 2021 boyunca, özellikle son üç ay içinde büyük miktarlarda XRP biriktirdiği duyurusuyla dikkatleri üzerine çekti. Santiment, bir milyon ila on milyon XRP arasında tutan XRP fiyat adreslerinden son altı ayda varlıklarını yüzde 6 artırdığını bildirerek balinaların gizlice aldığı altcoinin zirve göreceğini bildirdi. Bu duruma göre büyük yatırımcıların, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki anlaşmazlığa rağmen balinaların gizlice aldığı altcoin, XRP’de yükselişe geçtiklerini gösteriyor olabilir.

Balinaların Gizlice Aldığı Altcoin Zirve Yaşayabilir!

Balinaların Gizlice Aldığı Altcoin Zirve Yaşayabilir!
Balinaların Gizlice Aldığı Altcoin Zirve Yaşayabilir!

Analiz Jonathan Morgan’ına göre, verilerden elde edilen teknik analiz perspektifinden bakıldığında, XRP fiyatının 0,02/3 dolarlık ters Point and Figure (Nokta ve Şekil) grafiğinde gelişen ideal bir “bullish” girişi olmuştur.  Analistin öne sürdüğü giriş noktalarına göre Nokta ve Şekil analizinde Kutup Modeli olarak bilinen bir modele göre belirlenmektedir. Giriş, geçerli Os sütununun tersindedir. Ancak, O sütundan ise sonu bilinmediğinden bu girdi aktif gözlem istemektedir.

Nokta Ve Şekil Formasyonunda Geçersiz Kılma

Analiste göre varsayımsal uzun girişlerinden itibaren 0,84 dolar değerinde bir stop order seviyesinde analiz gerçekleştirmiştir. Burada kâr hedefinde ise 1.50 dolardır. Bu risk/ödül kurulumu, 6.6:1’lik bir ödülü temsil ederken, Morgan’a göre bu Nokta ve Şekil formasyonunda geçersiz kılma koşulu yoktur. Fiyatta ise görülen daha fazla düşüş olması, onu Kutup Modeli ile aynı giriş kriterlerine sahip bir modele dönüştürebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir