Bitcoin Ajandası

bedava kripto para
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kripto Para
 4. »
 5. Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

Faruk Keresteci Faruk Keresteci -
8 0

Kripto para borsalarının son dönemlerde popüler bir hal almasıyla birlikte pek çok coin art arda gündeme gelmeye başladı. Bedava kripto para veren siteler 2022 hususunda reklam hedefi doğrultusunda pek çok bedava coin avantajı tanınıyor. Türkiye’de çok hızlı bir şekilde gelişim gösteren kripto paralar hususunda özellikle de ücretsiz bir şekilde kripto paraları sunan siteler var. Bedava adı altında verilmekte olan Bitcoin ile diğer kripto para birimleri ile karşılığında reklam izleme gibi bazı aktiviteler gerçekleştirmek durumunda kalmanız gerekir. Bazı bedava kripto veren siteler şu şekilde sıralanabilir:

 • Satoshihero
 • İdle-emprie
 • Cryptobrowser.site
 • Bitfun
 • Freedogecoin
 • FreeBitcoin
 • FreeBtcMine
 • Quinpro
 • Freebitco
 • Cointiply

Satoshihero

Bu site üzerinde belirli süre erişim sağlandıktan sonra tamamen tıklamaya dayalı bir şekilde kullanılan coin sitelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sitenin kullanıcıları, her 10 dakikada bir siteye erişim sağlayabilir. Sonrasında ise free coin butonuna tıkladıktan sonra coin kazanabilirler. Sathoshihero.com uygulaması üzerinde biriktirilen kripto paraların ise 30 bin Sathosihero birimine ulaştıktan sonra Bixeten adlı kripto para borsası üzerinden Bitcoin’lerinizi alabilirsiniz.

İdle-Emprie

Bu site içerisinde madencilik ve anket gibi çeşitli videoları izlemesi ile tavsiyelerle pek çok ücretsiz kripto para birimine sahip olabilirsiniz. Bu sitede ödemeler 24 saat içerisinde Bitcoin gibi pek çok sistem üzerinden yapılabiliyor. Bedava kripto para veren siteler 2022 ile beraber site, çok daha fazla kazananlara haftalık şekilde ödüller de sunmaktadır.

Cryptobrowser

Bu site, CryptoTab bir browseri şeklinde uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyor. Arama motoru ile bedava Bitcoin dağıtıyor. Bu site üzerinden Bitcoin alabilmek amacıyla öncelikli olarak siteye kayıt olarak arama motorunu bilgisayarınıza indirmeniz gerekecektir. Kurulum gerçekleştirdikten sonra yapılması gereken tek şey ise arama motorunu kullanmak olacaktır. Böylelikle site size bedavadan kripto verecek.

Bitfun

Bu site, Coinpat sistemine bağlı bir şekilde faaliyet gösteren bir sitedir. Beat fon sistemine giriş yaptıktan sonra her 3 dakikada bir karşınıza free coin seçeneği çıkacaktır. Bu seçeneğe tıkladıktan hemen sonra cüzdanımızda micro coin yavaş yavaş birikmeye başlayacak. Bitfun.co uygulaması üzerinde belirtilen seçenekleri erişim sağlandığı zaman katılımcıların istedikleri coinleri istedikleri zaman dilimi içerisinde coin sitesi üzerinden Bitcoin kripto para birimine çevirerek alım satım yapmaları mümkündür. En çok Bitcoin veren siteler 2022 arasında bulunan bu site, oldukça revaçta görünüyor.

Freedogecoin

Dogecoin adı verilen kripto para birimini herkes mutlaka ya duymuştur ya da bir yerlerden görülmüştür. Freedogecoin Sitesi ile ücretsiz bir şekilde Dogecoin kazanmanız mümkündür. Ücretsiz bir biçimde çevrim yapılabilir ve karşılık gelen çevrim ile beraber orantılı bir biçimde Dogecoin kripto para birimi kazanabilirsiniz. Sitenin sayfasında yer alan ve çevir anlamına gelen Roll butonuna bastıktan sonra çevrim sonucuna göre coin kazanmanız mümkündür.

FreeBitcoin

Free Bitcoin sistemine giriş yaptıktan sonra reklam izlemek karşılığında ve Bitcoin kripto para birimi veren anket siteleri arasında yer almaktadır. Bu site üzerinden gerek reklam izleyerek gerekse de anket doldurarak kripto para kazanmanız mümkündür. Site üzerinde günlük bir şekilde reklam izleyerek bakiyenizi çok rahat bir şekilde arttırabilirsiniz. Sonrasında ise kazancınızı Bitcoin kripto para birimi olarak biriktirebilir ve daha sonrasında ise çekim işlemi yapabilirsiniz.

FreeBtcMine

Siteye üye olduktan sonra bedavadan Satoshi kazanabileceğiniz bir yöntem bulunmaktadır. Bireyler, bu siteye üye olurlar ve daha sonrasında ise 12 dakika içerisinde 50 tane bir miktar satoshi kazanabilir. Bu sebeplerden dolayı oldukça sık kullanılan bir yatırımsız coin veren siteler arasındaki yerini almıştır.

Quinpro

Oldukça kolay bir platform olarak bilinir. Ücretsiz bir biçimde kripto para kazanabileceğiniz bir sitedir. Tam da bu noktada bu siteye üye olduktan sonra her gün siteye erişim sağlamanız yeterli koşul olacaktır. Her gün siteye erişim sağladıktan sonra bedava verilen coinler ile BTC kazanmanız mümkündür. Kişiler, elde edecekleri kripto para birimlerini daha sonrasında Litecoin, Dash ve Bitcoincash gibi seçeneklere aktararak buralardan normal Bitcoin kripto para birimine çevirip çekim işlemlerini yapabilir.

Freebitco.in

Bu site, dünya genelinde popüler olan siteler arasında yer almaktadır. Her yıl  binlerce katılımcı ücretsiz bir şekilde kripto para kazanabilmek amacıyla bu siteyi tercih ediyor. Hediye coin veren borsalar 2022 arasında yer alan bu site, her gün yeni pek çok kullanıcı ekliyor. Her saat başı FreeBTC adı verilen bir seçenek vardır ve katılımcılar, bu seçenek ile erişim sağladıktan sonra 200 dolarlık kadar gelen numaralar arasından ücretsiz bir şekilde Bitcoin kripto para birimi elde etme şansı yakalıyor.

Cointiply

Bu site tamamen yeni bir site olarak karşımıza çıkmaktadır ve son zamanlarda özellikle de içeriğinde pek çok değişik özelliği barındırdığı için çok fazla katılımcı tarafından tercih edilmektedir. Bedava kripto para veren siteler 2022 arasında yer alan bu site, depozito ile kripto paraların vadeli bir şekilde atarım ya da musluktan kripto para elde etme gibi pek çok özelliği barındırır. Ücretsiz Kredi para kazanmanız son derece kolay.

Coinbase Gibi Coin Veren Siteler 2022

Öncelikli olarak Coinbase gibi coin veren sitelerden kripto para kazanmanız mümkün olduğunu söylememize fayda olacaktır. Yukarıdaki gibi bedavadan coin kazandıran belki de onlarca coin uygulaması vardır. Bu gibi promosyonlu etkinlikleri genel itibariyle Telegram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Bunun yanında aynı zamanda Coinbase borsasına kaydolduktan sonra bedava coin elde etmeniz mümkündür. Coinbase ile para kazanma oldukça basit.

Yatırımsız Coin Veren Siteler 2022

Herhangi bir yatırım gerçekleştirmeden ücretsiz bir şekilde kripto para kazandıran onlarca sitenin olduğunu daha önce söylemiştik ve bunlardan birkaçını sizinle paylaşmıştık. Bu kripto paraları almak amacıyla bu sitelere erişim sağlandıktan sonra verilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Makale içindeki siteleri belki de şu anda kullanınız var. Yani bir problem olduğunda yapamadığınız herhangi bir şey olduğunda bir başka siteyi deneyebilirsiniz. Yatırımsız coin veren siteler 2022 içinde en iyileri bu makalede sizler için derlendi. Genel itibarıyla ödenme alınan ya da birçok kişinin memnun kaldığı siteleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Siteleri oldukça detaylı bir şekilde anlatmadığımız için bilhassa yeni süregelen kişiler açısından bazı zamanlarda bilmediklerim noktalar ortaya çıkabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir