Bitcoin Ajandası

Beklenen Bir Sonraki Bitcoin Düzeyi Ne? İşte Bitcoin’de Son Durum!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Beklenen Bir Sonraki Bitcoin Düzeyi Ne? İşte Bitcoin’de Son Durum!

Beklenen Bir Sonraki Bitcoin Düzeyi Ne? İşte Bitcoin’de Son Durum!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para piyasaları son dönemlerde yaşanan gelişmelerle hareketlenmeye başlasa da bugün durgun bir seyirle karşı karşıya. Piyasa hacmi 1.14 milyar dolar civarında seyrederken yüzde 1.14 düşüş sergilediği gözlemlendi. Piyasalarda beklenen Ethereum ve Bitcoin düzeyiyse merak konusu oldu.

Bitcoin Düzeyi Dirence Yakın Seyrediyor

Bitcoin Düzeyi Dirence Yakın Seyrediyor
Bitcoin Düzeyi Dirence Yakın Seyrediyor

Bitcoin haftanın son iş gününe yüzde 2,5 oranında değer kaybıyla başladı. 24 bin 400 dolarlık direnç seviyesini deneyen Bitcoin, şimdilerde bu seviyenin altında işlem görüyor. Bu nedenle de henüz BTC hakkında toparlanma sürecinden bahsedebilmek mümkün olmazken, daha sağlıklı bir şekilde yoluna devam etmeye çalıştığını söyleyebiliriz.

Bitcoin’in en yakın destek seviyesi 22 bin dolar seviyesindeyken, en yakın direnç seviyesiyse 24 bin dolar düzeyindedir. Her iki düzey arası arasında seyreden Bitcoin seviyesinin yeni gelişmelerle beraber ne yönde seyredeceğini gözlemleyeceğiz. Haberin yazıldığı esnada BTC fiyatı 23 bin 989 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum Güne Değer Kaybıyla Başladı

Ethereum’da Bitcoin gibi bir grafik çizmeye devam ediyor. Son birkaç gündür Merge yükseltmesi sebebiyle değer artışı gösteren Ethereum, bugüne yüzde 0.4 değer kaybıyla başlangıç yaptı. Haberin yazıldığı esnadaysa 1,890 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir