Bitcoin Ajandası

Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Binance bugün yapılan açıklamada resmi Twitter hesabı üzerinden 2 yeni altcoin listelemesinin duyurusunu da gerçekleştirdi. Bu açıklanan altcoinler ise airdrop ile son günlerin içerisinde en çok konuşulan altcoinlerinden biri olan Ethereum Name Service (ENS) ve merakla beklenen Manchester City Fan Token (CITY).

Binance bugün açıklama yaptığı 2 yeni altcoin ile TSİ 10:00 itibariyle Ethereum Name Service’ı (ENS) ENS/BTC, ENS/BNB, ENS/BUSD, ve ENS/USDT paritelerinde işleme açtığını da bildirdi. Kullanıcılar 11 Kasım TSİ 10:00 itibariyle ise çekim işlemleri yapmaya da başlayabilecekler.

Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Önemli Yükselişler!

Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Önemli Yükselişler!
Binance 2 Yeni Altcoin Listeliyor! Önemli Yükselişler!

Binance bugün resmi Twitter hesabından 2 yeni altcoin listelemesini duyurarak bu altcoinler için airdrop ile son günlerinde en çok konuşulan altcoinlerinden biri olan Ethereum Name Service (ENS) ve merakla beklenen Manchester City Fan Token (CITY) olduğunu bildirdi.

Manchester City Fan Token (CITY) ise bugün ki veriler üzerinden CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/BUSD, ve CITY/USDT paritelerinde TSİ 11:00 itibariyle işleme açılacakken, çekim işlemleri de yine benzer şekilde 11 Kasım TSİ 11:00’da aktif olacak.

14 Dolar Seviyesinden 25 Dolar Seviyesine Kadar Yükseliş

Haberin altından iki altcoin içerisinde de önemli yükselişler yaşandığı görüldü. ENS %50’nin üzerinde bir yükseliş yaşayarken 40 dolardan 67 dolara kadar yükseliş gösterdi. CITY işlem gördüğü 14 dolar seviyesine göre ise 25 dolar seviyesine kadar yükseliş görürken %70’in üzerinde değer kazandı. CoinGecko verilerine göre ise ENS yayın saatine göre 65.50 dolardan, CITY ise 25 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir