Bitcoin Ajandası

Binance Angel Nedir?
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kripto Para
 4. »
 5. Binance Angel Nedir?

Binance Angel Nedir?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Binance Angel kavramı üzerine konuşurken yazımızdaki bilgileri bir tavsiye olarak değerlendirmek yerine bir uyarı ve bilgilendirme olarak kabul etmek çok daha sağlıklı olacaktır.

Binance Angel olmak yararlı mıdır, zararlı mıdır, sorusunu iyi bir araştırma sonrasında öğrenmek ve ona göre bir tercihte bulunmak her zaman en mantıklı olanıdır. Şimdi Binance Angel ile ilgili tüm merak edilenleri inceleyip yanıtlamaya başlayalım…

Binance Angel Nedir?

Binance Angel Nedir?
Binance Angel Nedir?

Binance platformuna destek veren ve kullanıcılardan gelen soruları cevaplamada ve sorunları çözmekte yardımcı olan gönüllüler olarak açıklanmaktadır.

Hayatın her kesiminden gelmekle birlikte liderlikte bulundukları toplulukların sesi olan bir mimar konumunda da yer alırlar. Bu görevi üstlenenler, Binance ve kullanıcılar arasında köprü olarak işlev görürler.

Binance platformu içinde gönüllükte bulunanlarla ilgili ciddi görev ve sorumluluk aldıklarını söylediğimizde yanlış bir tespitte bulunmamış olacağız. Binance Angel görevini üstlenenlerin görevlerini ayrıntılı olarak açıklamakta yarar bulunuyor.

Binance Angel’in Görevleri Nelerdir?

Binance 2017 senesinde açıldığında hem işletme hızı hem de kullanılabilirlik açısından kendini belli etmeye başladı.

Uygulamaya konulan Binance Angel programı vasıtasıyla blockchain ile ilgili tutkulu insanların bir araya gelerek çalışma imkanı bulduğunu söylemek mümkündür.

Platformun gelişimine bağlı olarak sonraki süreçte Binance Smart Chain’in basit yanı, ölçeklendirilebilme özelliği ve ekonomik ücretleri nedeniyle geleneksel finans yatırımlarına alternatif olarak öne çıkan bu ürünü tanımak isteyen yeni kullanıcıları yönetmek için Binance platformunda güçlü bir gruba ihtiyaç duyuldu. Burada da Binance Angel çalışmaları ağırlık kazanmaya başladı.

Programa katılan gönüllülerin, platformun farklı sosyal medya kanallarının işletilmesinde önemli görevler üstlenmeleri söz konusudur.

Angel Olmanın Faydaları Nelerdir?

Bazı avantaj ve faydalar bulunmaktadır. Bunları maddeler halinde belirtelim:

 • VIP misafir ya da organizatör göreviyle Binance etkinliklerine özel davetler almak,
 • Binance ekibiyle tanışmak ve beraber çalışabilmek,
 • Ekip üyeleri için özel sahne arkası toplantılarda bulunmak,
 • Yeni özellikleri test etmek ve Binance ekibine doğrudan geri bildirimde bulunup öneri vermek,
 • Özel sınırlı üretim ürünlere sahip olup hediye ve ödüller kazanabilmek.

Binance Angel Olarak Yapılması Gerekenler

Binance Angel Olarak Yapılması Gerekenler
Binance Angel Olarak Yapılması Gerekenler

Görevlerinin ne olduğu, nasıl bir çalışma gösterdikleri çok fazla merak edilir. Binance Angel’lerin görev sorumluluklarından bahsederek bu merakı gidermeye çalışalım.

 • Binance platformunun büyümesine ve devam etmesine yardımcı olmak,
 • Platforma yeni dahil olan kullanıcıların Binance ekosistemine katılması ve kullanmasında yardımcı olmak,
 • Kullanıcıların soruları ve tedirginlikleriyle ilgili etkileşimde bulunmak
 • Beta özelliklerini test ederek geri bildirim vermek,
 • Binance topluluğu ile beraber çevrim içi ve çevrim dışı etkinlik ve toplantılar düzenlemek,
 • Binance’in çevrim içi ve çevrim dışı topluluklarını devam ettirmek.
 • Binance içeriklerindeki tercüme çalışmalarında yer almak,
 • Binance’e hizmetlerinin gelişmesi ve büyümesi için piyasa geri bildiriminde bulunup ve öneriler sunmak.

Kripto dünyasını merak edenler, yeni başlayacaklar ya da uzun süreli destekçi olanlar Binance ekosistemine katkıda bulunabilecek durumdadır. Böyle bir durumda Binance Angel gönüllü programına katılma kararını vermek konusu ortaya çıkmaktadır.

Aktardığımız bilgileri bir tavsiye olarak değil, bilgilendirme amacı güderek yansıtmayı esas aldık. Dijital ekonomi dünyasına ilgi duyanların Binance Angel gibi pek çok kavram üzerine merak edip araştırma yapması kaçınılmazdır.

Binance işlemlerini yapabilmek için https://bitcoinajandasi.com/kripto-para/ içeriğimizden faydalanabilirsiniz.

Dijital Ekonomi Platformlarının Popülerliği

Dijital ekonomi platformlarının özellikle son birkaç yıl içinde gösterdiği sıçramayı gözden uzak tutmamak gerekir.

Geleneksel ekonomi platformlarıyla rekabet edebilecek bir seviyeye erişen kripto dünyası, her geçen gün daha da ileri adımlarla öne çıkıyor. Ancak bu dünyanın da ileride geleneksel bir görünüme kavuşması ortaya çıkar mı, yoksa bir süre sonra balon gibi söner mi, tartışmalarında bir mesafe kaydedildiğini söylememiz de mümkündür.

Geleneksel piyasaların kısa süre içinde kolaylıkla ortadan silinmesini beklemek yanıltıcı olabilir. Kripto dünyasını görmezden gelmek de yatırımcılar için geç kalmaya sebebiyet verebilir. Peki ne yapmalı?

Platformun gönüllülük hizmetini aldığı kişilerden oluştuğunu görmüş olduk. Kripto dünyasına meraklı olan ancak bunu sadece yatırım için değil, teknolojik olarak da önemseyen ve sayıları çok olan bir kuşakla karşı karşıyayız.

Yaş ortalamaları genç olan ve kripto teknolojilerine meraklı durumdaki kişilerin, Binance Angel görevini üstlenerek yaşayacakları deneyimi önemsediklerini görüyoruz. Bu da Binance gibi bu alanda yatırım yapan dijital platformlara olumlu olarak yansıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir