Bitcoin Ajandası

Binance Borsası O Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Borsası O Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu!

Binance Borsası O Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Binance borsası, Ethereum 2. ölçeklendirme çözümü olarak bilinen Arbitrum’un yerel tokeni ARB’yi listesine dahil edeceğini duyurdu. Borsa tarafından yapılan açıklamayla token spot işlemlerinin 23 Mart Perşembe günü TSİ 23 itibariyle başlama ihtimali olduğu da ifade edildi.

Binance Borsası ARB’yi Listesine Ekleyecek

Binance Borsası ARB’yi Listesine Ekleyecek
Binance Borsası ARB’yi Listesine Ekleyecek

Binance borsasının konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamalarına göre ilk olarak ARB Token, Bitcoin ve USDT paritelerinde işlem görecek. Yatırımcıların 23 Mart Perşembe günü Türkiye saatiyle 15.30’dan itibaren ARB token yatırım işlemlerine başlanabileceği ifade edildi. Diğer yandan kesin olmamakla beraber çekim işlemlerinin de 24 Mart Cuma günü Türkiye saatiyle 20.00’da başlama ihtimalinin olduğu bilgisi verildi.

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Binance’ın açıklamalarında ayrıca ARB Token’in izole kaldıraçlı işlemlerde, listelemenin ardından geçen 48 saatin sonunda ARB/USDT paritesinde açılacağı da belirtildi.

Diğer Borsalardan da Açıklama Geldi

Binance dışında şimdiye dek Huobi Global, MEXC, OKX, Bitrue ve Bybit gibi borsalar da 23 Mart Perşembe günü ARB Coin’i listesine dahil edeceğini açıkladı. Blok zinciri analitik şirketi Nansen tarafından yapılan değerlendirmeye göre, ARB Token airdrop’undan faydalanacak olan adres sayısı 600 bini aşmış durumda.

Sektörün en önemli kripto borsalarının Arbitrum’u listeleme kararı alması, projede önemli bir gelişme olarak değerlendirildi. Bu gelişme, altcoin’in popülaritesini ve benimsenmesini artırmaya yardımcı oldu. Arbitrum projesinin faydasının farkına varıldıkça, TVL’nin ve genel piyasa değerinin ilerleyen süreçlerde artış göstereceği düşünülüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir