Bitcoin Ajandası

Binance Borsasındaki O Altcoin Yüzde 60 Değer Kaybetti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Borsasındaki O Altcoin Yüzde 60 Değer Kaybetti!

Binance Borsasındaki O Altcoin Yüzde 60 Değer Kaybetti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davaların sonrasında kripto piyasalarında kriz yaşanmaya başladı. Binance borsasında işlem gören altcoin’ler uzun zaman sonrasında ciddi ölçüde sarsıldı.

Regülatör sorunları kripto endüstrisini olumsuz olarak etkilemeye devam ediyor. Birkaç gün öncesinde Binance ve Coinbase’e dava açtığını açıklayan SEC, kripto para birimlerinde sert düşüşlere yol açtı. Piyasalardaki karamsar hava nedeniyle alış yönündeki ticarete ilgi göstermeyen yatırımcılar, borsada para çekim işlemlerine devam ediyor. Son olarak dünyanın en büyük ve en önemli kripto para borsası Binance’ta yer alan bir altcoin’in sadece 1 gün içerisinde yüzde 60 düşüş yaşaması, piyasaya damgasını vurdu.

Binance Borsasındaki Metal DAO için Tehlike Sinyalleri

Binance Borsasındaki Metal DAO için Tehlike Sinyalleri
Binance Borsasındaki Metal DAO için Tehlike Sinyalleri

2,80 dolar seviyesinden işlem gören Metal DAO (MTL), 1,11 dolara kadar gerileyerek yüzde 60 değer kaybı yaşadı. Binance borsasında uzun zamandır bu denli büyük bir düşüş yaşanmamıştı. Çoğunlukla memecoin’lerde yaşanan bu gibi düşüşlerin diğer kripto para birimlerine de yansıması piyasa açısından olumsuz sinyallere yol açtı.

SEC’in katı kuralları ve borsalara açtığı davalarla beraber tek tek destek seviyelerine çekilen altcoin’ler, yükseliş açısından pozitif bir haber bekliyor. Bu aşamada yatırımcılar teknik analizden ziyade temel analizi yakından takip ediyor. FUD haberlerin gelmeye devam etmesi halinde kripto varlıkların değer kaybı derinleşebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir