Bitcoin Ajandası

Binance CEO’su Bir Sonraki Boğa Koşusuna Dikkat Çekti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance CEO’su Bir Sonraki Boğa Koşusuna Dikkat Çekti!

Binance CEO’su Bir Sonraki Boğa Koşusuna Dikkat Çekti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın üst düzey yöneticisi Changpeng Zhao, basına bir röportaj verdi ve bir sonraki boğa koşusu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında kripto para piyasasının geleceğiyle alakalı düşüncelerinden bahseden CZ, kripto para ve blok zinciri teknolojisi alanındaki potansiyel bir sonraki büyük gelişmeye yönelik tahminlerini de aktardı.

Bir Sonraki Boğa Koşusunda Neler Yaşanacak?

Bir Sonraki Boğa Koşusunda Neler Yaşanacak
Bir Sonraki Boğa Koşusunda Neler Yaşanacak

Açıklamada internet üzerinden örnek veren CZ, blok zinciri ve kripto paralara ilişkin bir sonraki büyük gelişmenin ne olduğunu tahmin etmenin zor olduğunu anlattı. İnternet örneğinde olduğu üzere video konferans, sosyal medya, Google gibi pek çok farklılıkların olduğunu, bu durumun kripto para ve blok zinciri için de geçerli olduğunu söyledi.  

Binance borsasının üst düzey yöneticisi, sektörün daha büyük ve daha fazla oyuncuya sahip olduğunu, kripto para ve blok zincirinin tek bir şeye bağlı olmadığını fark ettiğinden bahsetti. Ayrıca sıradaki büyük DeFi ve NFT gelişmelerindeyse neler yaşanacağına bakılması gerektiğini dile getirdi.

Yeni teknoloji gelişmeleriyle beraber bir sonraki boğa koşusunda pek çok farklı hikâye ya da kullanım durumunun ortaya çıkabileceğini söyleyen ünlü CEO, ödemelerde olduğu üzere geçtiğimiz dönemdeki boğa piyasasından önceki hikayelerin yeniden canlanmasının mümkün olabileceğinden de bahsetti.

Kredi Kartı Çözümlerine de Dikkat Çekti

Tüm bunların dışında Changpeng Zhao, daha hızlı blokchain’lerin ve kripto para kullanımının geliştirilmesiyle pek çok yeni gelişme yaşandığını da aktardı. İşlemlerin gerçek zamanlı olarak gerçekleştirildiği Bonus Card, Balance Pay ve sektördeki diğer kredi kartı çözümlerinin de önemli bir adım olduğuna dikkat çekti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir