Bitcoin Ajandası

Binance Duyurusundan Sonra BLUR Fiyatı x10 Yaptı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Duyurusundan Sonra BLUR Fiyatı x10 Yaptı!

Binance Duyurusundan Sonra BLUR Fiyatı x10 Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para piyasalarının önde gelen isimlerinden Binance, USDⓈ-M BLUR’un lansmanını duyurdu. Yapılan bu açıklamada işlemlerdeki kaldıracın x20 olacağı ifade edilirken, açıklama sonrasında BLUR fiyatının da yükselişe geçtiği gözlemlendi. Üstelik kripto balinaları da BLUR’a akın etti.

Lansman Bugün Gerçekleştirilecek

Lansman Bugün Gerçekleştirilecek
Lansman Bugün Gerçekleştirilecek

Sektörün öncü isimlerinden olan Binance’ın şubesi Binance Futures, USDⓈ-M BLUR’un lansmanının 28 Nisan Cuma günü (bugün) gerçekleştirileceğini duyurdu. Binance tarafından yayımlanan bir blog yazısında bu varlık için kaldıraç oranının x20 olabileceği ifade edildi. Bu doğrultuda on-chain izleme platformu Wu Blockchain, Twitter hesabı üzerinden bazı önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında şirket, Binance Futures’in 28 Nisan 2023 Cuma günü saat 12.00’da (UTC), x20’yi bulacak kaldıraçla USDⓈ-M BLUR’un sürekli sözleşmesinin başlatılacağı ifade edildi. Ayrıca Binance’ın henüz varlığı listesine eklemediği de belirtildi.

Duyurudan Sonra BLUR Fiyatı x10 Arttı!

USDⓈ-M BLUR marja sahip sözleşmeler, BUSD ya da USDT cinsinden gerçekleştirilecek. Bu süreçte BUSD kademeli bir şekilde kullanım dışına itildiğinden bir ilk olarak değerlendirilecek. Normal vadeli işlem sözleşmelerinin aksine devamlı sözleşmelerde bir son kullanım tarihi bulunmaz. Dolayısıyla traderlerin bu sözleşmeleri dilediği gibi tutma şansı bulunur. Son dönemlerde popüler hale gelen NFT protokolü Blur’un yerel kripto para birimi BLUR, bu haber karşısında olumlu bir tepki göstermiş oldu. Elde edilen verilere göre BLUR fiyatı açıklanan duyuru sonrasında yüzde 10 artış kaydetti.

Coinmarketcap verilerine göre haberin yazımı esnasında (28 Nisan) BLUR, 0,7061 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir