Bitcoin Ajandası

Binance Kurumsal Piyasaya Sürüldü! Yeni Platform VIP Hizmet Sunacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Kurumsal Piyasaya Sürüldü! Yeni Platform VIP Hizmet Sunacak!

Binance Kurumsal Piyasaya Sürüldü! Yeni Platform VIP Hizmet Sunacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto piyasalarının öncü ismi Binance, VIP ve kurumsal müşterileri için geliştirdiği yeni platformunu kullanıma sundu.  Binance Kurumsal (Institutional) adı verilen bu platformla kurumsal tekliflerin ve hizmetlerin üst düzeye çıkarılması hedefleniyor. Binance’ın en yeni projesiyle hedeflediği kuruluşlar arasında yer alan şirketler, brokerlar, şirket yöneticileri, aile ofisleri, likidite sağlayıcıları, tescilli ticaret firmaları ve madenciler yer alıyor.

Binance Kurumsal Veri ve Raporlama Hizmeti Sağlayacak

Binance Kurumsal Veri ve Raporlama Hizmeti Sağlayacak
Binance Kurumsal Veri ve Raporlama Hizmeti Sağlayacak

Şirket tarafından yayınlanan resmî açıklamaya göre Binance Institutional, OTC hizmetleri, komisyoncu programı, varlık yönetimi ve saklama gibi programları kullanıcılarına sunacak. Bununla beraber ticaret çözümleri, getiri ürünleri, profesyonel çalışmalarla veri ve raporlama gibi kurumsal nitelikte ürün ve hizmetlerin sunulması da planlanıyor.

Binance Başarılı bir Grafik Çizdi

Devam eden kripto para piyasasının düşünün ortasında Binance, maliyet düşürme gayreti olmadan ayakta kalabilen bir platform olarak dikkat çekti. En büyük rakibi Coinbase’e nazaran son derece iddialı bir grafik çizmeyi başardı.

Binance geçtiğimiz günlerde futbol duayeni Cristiano Ronaldo ile bir NFT sözleşmesine imza attı. Uzun yıllara dayanan bu sözleşmeyle beraber CZ öncülüğündeki Binance, yoğun incelemelere karşın çeşitliliğini genişleterek büyüme kaydediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir