Bitcoin Ajandası

Binance Labs O Proje için 15 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Labs O Proje için 15 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı!

Binance Labs O Proje için 15 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
25 0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın sermaye girişimi Binance Labs, web3 alanının öncü isimlerinden olan Xterio platformunun yeni projesi için 15 milyon dolar yatırım sözü verdi.

Web3 oyun platformu Xterio, şimdilerde geliştirilme aşamasında olan şirket içi ve üçüncü taraf oyun koleksiyonu sayesinde oynaması ücretsiz olan ve zincir üstü oyunlar arasındaki eksikliği gideren yenilikçi yaklaşımıyla adından söz ettiriyor.

Xterio, Yapay Zekâ Entegrasyonu ve Lansmana Odaklandı

Binance’ın gerçekleştirdiği bu önemli yatırımla, Xterio’nun yapay zeka entegrasyonu başta olmak üzere oyun geliştirme yeteneklerinin genişletilmesi ve yerel tokenlerinin piyasaya sürülmesi hedefleniyor.

Başka bir ifadeyle şirket, söz konusu bu nakit enjeksiyonu, sürdürülen oyun geliştirmesi ve etkileşimli tecrübeler gibi yapay zeka niteliklerinin dahil edilmesi ve yeni tokenin tanıtımı için kullanmayı planlıyor.

Yetkililer tarafından herhangi bir değerleme açıklanmazken, paranın ne zaman yatırılacağı konusunda Binance yetkilisi tarafından turun tamamlandığı ifade edildi.

Binance Labs Stratejik Bir Ortaklığın Parçası Olacak

Binance Labs Stratejik Bir Ortaklığın Parçası Olacak
Binance Labs Stratejik Bir Ortaklığın Parçası Olacak

Borsanın kurucu ortağı ve girişim sermayesinin başkanı Yi He konuyla alakalı önemli açıklamalarda bulunarak Xterio ekosisteminin her zamankinden daha hızlı geliştiğini söyledi. Aynı zamanda ücretsiz olarak oynanan yapay zeka yetenekleriyle geliştirilmiş zincir içi oyunlarla bir araya getirdiğini de belirtti.

Uzun vadeli stratejik ortaklığın bir parçası olan Binance Labs, web3 platformunun büyümesini destekleyecek ve yerel tokeni BNC Chain’e entegre edecek. Bu yatırım, Xterio ve ortak stüdyolarının çalışmalarını yürüttüğü oyunların geliştirilmesini hızlandıracak. Aynı zamanda Web3 dağıtım platformu ile ekosistemi açısından yüksek kaliteli fikri mülklerin oluşturulması konusunda güç sağlayacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir