Bitcoin Ajandası

Binance Milyonlarca Dolar Değerinde BNB Yakımı Gerçekleştirecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Milyonlarca Dolar Değerinde BNB Yakımı Gerçekleştirecek!

Binance Milyonlarca Dolar Değerinde BNB Yakımı Gerçekleştirecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Binance Düzenli BNB Yakımını Sürdürüyor

Dünyanın en büyük hacimli kripto borsası olarak bilinen Binance, düzenli olarak gerçekleştiği BNB yakımı işlemlerine devam ediyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao konuyla alakalı olarak attığı bir tweetle yakın zamanda dolaşımdan yüklü miktarda BNB çıkarılacağını duyurdu.

Binance Düzenli BNB Yakımını Sürdürüyor
Binance Düzenli BNB Yakımını Sürdürüyor

Daha önce her çeyrekte gerçekleştirilen yakım işlemleri Binance Smart Chain üzerindeki merkezi olmayan finans faaliyetlerinin daha etkili olmasını sağlamak adına devamlı hale getirilmişti. Bu işlemlere devam eden Binance borsası, şimdilerde 741 milyon dolar değerindeki 1 milyon 839 bin 786 adet BNB’nin yakımını gerçekleştirerek kesin olarak dolaşımdan kaldıracak.

Zhao Açıkladı: BNB Bir Deflasyonist’tir

Binance CEO’su Changpeng Zhao Twitter üzerinden atmış olduğu bir tweette 741 milyon 840 bin 738 dolar değerinde BNB yakımı yapılacağından bahsetti. Aynı zamanda BNB ile alakalı bir bilgi de veren Zhao, mesajında BNB’nin bir deflasyonist olduğunu dile getirerek bunu bilmiyor olmanın dünyada şans getirecek bil bilgiden yoksun olunduğu anlamına geldiğini söyledi. Bu bilginin acı ama gerçek olduğuna dikkat çeken Zhao, şimdi öğrenmenin zamanı olduğunu açıklamalarına ekledi.

İkinci Çeyrekte Daha Büyük Bir Yakım Var

BNB yakımıyla alakalı olarak detaylı bilgilere yer verilen BNB resmi internet sitesine göre 2022 yılının ilk çeyreğindeki bu yakımdan sonra ikinci çeyrekte daha büyük bir yakım söz konusu olacak. İkinci çeyrek için belirlenen yakım değeri 769 milyon dolar civarında olacak. Buna göre dolaşımdan çıkarılacak olan BNB’nin miktarının 1 milyon 812 bin 186 adet olacağı tahmin ediliyor.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir