Bitcoin Ajandası

Binance NFT Ekosistemini Başlatarak SM Marka Pazarlama ile Ortaklık Yapıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance NFT Ekosistemini Başlatarak SM Marka Pazarlama ile Ortaklık Yapıyor!

Binance NFT Ekosistemini Başlatarak SM Marka Pazarlama ile Ortaklık Yapıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1685 0

Dünyanın en büyük dijital varlık platformu Binance, SM Entertainment’ın yan kuruluşu SM Brand Marketing ile birlikte çalıştı. İki taraf, küresel bir Play-to-Create (P2C) NFT ekosistemi kuracak ve karşılıklı bir eko-fon kuracak. Detaylara bitcoinajandasi.com olarak bakalım.

Kripto para borsası, son birkaç ay içinde önde gelen kuruluşlarla çok sayıda NFT ekosisteminde anlaşma imzaladı. Bazı örnekler arasında Endonezya MDI Girişimleri, Dubai Dünya Ticaret Merkezi Otoritesi ve Arjantin Futbol Federasyonu sayılabilir.

Bugün (23 Şubat), Binance bu listeye SM Marka Pazarlamasını (SMBM) ekledi. İkincisi, Güney Koreli şirket SM Entertainment’ın (SM) bir yan kuruluşudur.

Binance NFT Ekosistemini Başlatıyor!

Binance NFT Ekosistemini Başlatıyor!
Binance NFT Ekosistemini Başlatıyor!

İşbirliği boyunca, ortaklar NFT sektöründe güçlerini birleştirecek ve ortak bir eko-fon kuracaklar. Ayrıca, kullanıcıların IP kullanarak içeriği yeniden üretmelerine olanak tanıyan küresel bir Play-to-Create ekosistemi oluşturacaklar. Sonuç olarak, bireyler ürünleri müzik, dans, oyun ve eşya biçiminde yeniden yaratabileceklerdir.

P2C modeli, mevcut Oyna-Kazan (P2E) mekanizmasından ileri bir adım olarak kabul edilir. İlkinin ekosistemi içinde, öğeler, karşılıksız tokenlere dönüştürülebilir ve bu, müşterilerin varlıklar üzerinde sahipliğini kanıtlarken kar elde etmelerini sağlar.

SM Entertainment, dünya çapındaki K-pop kültüründe lider olarak bilinir. Şu anda SUPER JUNIOR, Girl’s Generation ve EXO gibi idol müzik gruplarına ev sahipliği yapıyor. Binance ve Koreli şirket arasındaki işbirliği, hayranların en sevdikleri sanatçılar ve gruplarla daha fazla etkileşim kurmasını sağlayacak.

Binance NFT Küresel Başkanı Helen Hai, “SMBM’ye, en sevdikleri Koreli ünlülere göre içerik yeniden oluşturmaktan zevk alan ve hobileri aracılığıyla pasif gelir elde etmek isteyen sayısız Kpop küresel hayranını destekleyebilecek sağlam bir teknoloji sağlamak istiyoruz” dedi.

SMBM CEO’su Sung-su Lee, ortaklığın “P2C ekosisteminin kurulmasında ve blok zinciri endüstrisindeki işletmelerin genişlemesinde büyük yenilik” getireceğini iddia etti.

Binance’in YG ile İşbirliği

Bu ayın başlarında kripto para borsası , başka bir Güney Koreli çok uluslu eğlence şirketi olan YG Entertainment Inc. (YG) ile bir araya geldi . İki kuruluş, çevre dostu, değiştirilemez tokenler yaratmaya ve Binance Akıllı Zincir tabanlı oyunlar oluşturmaya söz verdi.

Ticaret mekanı, NFT platformunu ve girişim için gerekli altyapıyı sunarken, YG, NFT içeriği ve oyun varlıkları sağlayacak.

Eğlence şirketi aynı zamanda K-pop sektörünün önde gelen oyuncuları arasında yer alıyor. BIG BANG, BLACKPINK, WINNER, iKON, AKMU ve TREASURE gibi birçok popüler yıldızı yönetir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir