Bitcoin Ajandası

Binance NFT Pazarı Polygon Ağını Destekliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance NFT Pazarı Polygon Ağını Destekliyor!

Binance NFT Pazarı Polygon Ağını Destekliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Binance blog sayfası üzerinden gerçekleştirilen bir açıklamada, Binance NFT pazarının Polygon ağına destek verdiği duyuruldu.

Binance NFT Pazarı Polygon Ağını Sisteme Entegre Edecek

Binance NFT Pazarı Polygon Ağını Sisteme Entegre Edecek
Binance NFT Pazarı Polygon Ağını Sisteme Entegre Edecek

Binance, yapmış olduğu bir paylaşımında, Polygon ağının kendi NFT pazaryerine entegre edileceğini duyurdu. Bu duyurusuyla Polygon ağını desteklediğini de belirtti.

Söz konusu paylaşımda dünyaca ünlü borsa, Polygon topluluğu açısından NFT ekosistemini daha geniş bir hale getirerek Polygon’u desteklenen ağlar arasında dahil ettiğini duyurdu. Polygon ağının entegre edilmesi, Binance NFT pazarını yükseltecek bir hamle olarak değerlendirilirken, bundan böyle kullanıcıların BNB Smart Chain (BSC), Polygon (MATIC) ve Ethereum (ETH) üzerinden işlem gerçekleştirilmesine imkân sunacak.

Yaşanan bu gelişmeyle beraber bundan sonra kullanıcılar Binance’ın NFT pazaryeri aracılığıyla Polygon ağı ile NFT satışı gerçekleştirirken para yatırıp çekebilme ve NFT listeleme şansına sahip olacak. Ayrıca kullanıcılar dijital cüzdanlarında MATIC ya da herhangi bir token saklayıp söz konusu pazaryerinde ticaretini gerçekleştirebilecek.

Yeni NFT Koleksiyonları da Dahil Edilecek

Şimdilerde Binance’a ait olan bu NFT pazarında sadece Polygon ağı üzerinde seçili olan ERC-721 NFT koleksiyonları yer alıyor. Binance NFT, önümüzdeki dönemlerde daha çok NFT koleksiyonunu düzenli olarak sisteme dahil etmeyi planlıyor.   

Kripto para yatırımcıları arasında en popüler NFT koleksiyonlarından olan Y00ts ve DeGods, yakın bir geçmişte Solana ağından ayrılmış ve Polygon ağına geçmeyi planladıklarını duyurmuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir