Bitcoin Ajandası

Binance Sahnesinde Yükselen 15 Altcoin’in Tam Listesi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance Sahnesinde Yükselen 15 Altcoin’in Tam Listesi!

Binance Sahnesinde Yükselen 15 Altcoin’in Tam Listesi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Altcoin projeleri konusunda bu alana dair önemli haberleri ve istatistikleri yayınlamaya alan CrytoDiffer, Binance sahnesinde altcoinlerini sergiledi.

Kripto para borsası liderlerinden biri olan Binance sahnesinde son zamanların en trend olan ve en çok aranan 15 altcoin projesini açıklandı.

TOP-15 COINS BY TRENDING SEARCH ON @BINANCE!

#BNB $BNB $POWR $TVK #BTC $BTC $SHIB #ETH $ETH $PORTO $SAND $MANA $ADA $SOL $DOT $AVAX $GALA $VET

Binance Sahnesinde Yükselişe Geçen Altcoinler

Binance Sahnesinde Yükselişe Geçen Altcoinler
Binance Sahnesinde Yükselişe Geçen Altcoinler

Bugün en çok talep edilmek üzere arananların listesinde Binance borsasında kripto para birimi BNB ilk sıralarda yer alıyor. İkinci sırada ise kripto piyasasında değer ve büyüklük olarak 266. sırada kendine yer bulan POWR dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Üçüncü sırada ise marketler üzerinde kapasite açısından da 366. Sırada bulunan bir altcoin sürpriz yapıyor. Bu altcoin TVK.

Amiral gemilerinden kripto para birimi olarak Bitcoin, 60.000 dolardan daha üst sıralarda seyrettiği son zamanlarda dördüncü olarak yer alırken beşinci sırada SHIB bulunuyor. Yakın zamanlarda görülen bir ralli sonrasında yazım anında 0,000048 dolar üzerinden işlem görmeye devam ediyor. Piyasa değerinde ise 11. Sıradaydı. Altıncı sırada ise ilk sıralarda bulunan öncü kripto paralardan biri olan ETH gelmekte. Yedinci sırada ise piyasa değerine bakılarak yorum yapılan 583. sırada yer alan PORTO geliyor sürpriz bir şekilde.

Listenin Devamında Gelen Altcoinler!

Listenin sekizinci sırasında yer alan SAND ise devamında uzun süre 7 dolar seviyelerinde seyreden değerin ardından bu ayın başında başlayan rallisi ile 35 dolarlara fırlayan Decentralend (MANA) şüphesiz listenin en dikkat çekicilerinden biri olarak dokuzuncu sırada yer alıyor. Piyasa değeri ile altıncı sırada yer alan Cardano (ADA) listenin içerisinde kendisine onuncu sırada yer bulabilirken geçtiğimiz haftalarda 259 dolarla yeni ATH’sine ulaşan Solana (SOL) bu sabah saatlerinde 215 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor. Listede on birinci sırada. Solana’yı DOT ve son zamanların yoğun ilgisini çekerek efsaneler yaratan altcoini Avalanche (AVAX) sırasıyla on ikinci ve on üçüncü olarak takip ediyorlar. Son iki sırada ise sırasıyla GALA ve VET bulunuyorlar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir