Bitcoin Ajandası

Binance US, Platforma Yeni Bir Özellik Entegre Etti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance US, Platforma Yeni Bir Özellik Entegre Etti!

Binance US, Platforma Yeni Bir Özellik Entegre Etti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın ABD kolu Binance US, müşterilerinin anında ödeme yapabilmesine ve transferleri kolaylıkla gerçekleştirebilmesine imkân sunan Pay özelliğini duyurdu.

Küresel kripto para borsası Binance, gelişme ve büyüme kaydetmeye devam ediyor. Kripto piyasalarına hâkim olan ayı trendi, Binance’ın bu büyümesini engelleyemedi. Hatta bu süreçte şirket yeni bir ofisin açılışını gerçekleştirirken, lisans almayı da başardı. Bütün bu gelişmeler yaşanırken Binance US’un da çalışmalarını hızlandırdı. Şirketin ABD kolu, küresel platform tarafından kullanılan Pay özelliğini aktif etti. Şirket, kullanıcıları için anında ödeme yapabilecekleri ve transferleri kolaylaştırabilecekleri bu özellikle dikkat çekti.

Binance US, Pay Hizmetini Amerika’ya Taşıdı

Binance US, Pay Hizmetini Amerika’ya Taşıdı
Binance US, Pay Hizmetini Amerika’ya Taşıdı

Şirketin ana kripto borsasında kullanılmakta olan mobil ödeme özelliği Pay, artık Amerika’daki kullanıcılar tarafından da kullanılabilecek. ABD’de kullanıcılarına hizmet veren bu borsa, söz konusu özelliğe 22 ayın sonunda kavuştu.

Dünyaca ünlü borsa daha öncesinde Pay hizmetini yalnızca global müşterilerine sunmuş ve bu hizmetten memnun kalmıştı. Dolayısıyla şirket tarafından konuyla alakalı olarak yapılan açıklamada, uygulamanın yakın bir gelecekte web sürümünü kullanıma sunacağı ifade edildi. Dolayısıyla söz konusu olan bu hizmet, şimdilerde yalnızca mobil uygulamada kullanılabilecek.

Pay özelliği, neredeyse 150 kripto para birimine sunmuş olduğu hizmetler popülerlik kazandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir