Bitcoin Ajandası

Bu Meme Coin, Binance ve Coinbase’de Listelenmek için Bastırıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bu Meme Coin, Binance ve Coinbase’de Listelenmek için Bastırıyor!

Bu Meme Coin, Binance ve Coinbase’de Listelenmek için Bastırıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
15 0

Köpek temalı bir meme para birimi olan Floki Inu, Twitter platformunda neredeyse her gün trend olarak üst sıralarda olmaya devam ediyor. Bu aşamada da Binance ve Coinbase’de listelenmek için bastırıyor. Diğer bir yandan tokenin değeri her geçen gün değer kaybediyor ve 04 Kasım 2021’de kayıp yaşayan tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,003437 dolardan neredeyse %-66,69 kayıp görüyor.  

Ancak bu duruma göre Binance ve Coinnase’de listeleme yapmak için bastıran Floki Inu, ekibi proje içerisinden emin ve kısa süre önce takipçilerinden change.org’da Binance listelenmesi için dilekçeyi şu başlıkla imzalamalarını istedi:

“Binance için Floki Inu’yu listeleme zamanı!” Binance, abartılı paraları listeleme konusunda son derece titiz. Bu nedenle Floki’nin önce Binance’de listelenmesi ve ardından Coinbase’in takip etmesi ihtimali var görünüyor.

Binance ve Coinbase’de Listelenmek

Binance ve Coinbase’de Listelenmek
Binance ve Coinbase’de Listelenmek

Günün sabah saatlerinde 24.420 kişi dilekçeyi imzalamıştı. İmzalar 25.000 imzaya ulaşırsa Change.org’da en çok imzalanan kampanyalardan biri olarak kayıtlara alınacak. Bu duruma ek olarak, FLOKI ekibi diğer bir yandan Coinbase listelemesiyle ilgili olarak “Floki Inu Coinbase’de listelenecek” başlıklı bir imza kampanyası sürecini başlattı. Floki Inu ayrıca takipçilerinden Kraken içerisinde listelemeye çıkabilmek için bir dilekçe imzalamalarını istiyor. Kraken, Doge ve SHIB’yi zaten listelemişti, bu nedenle Kraken’in Floki’yi listeleme ihtimali de öne sürüldü.  

Floki Inu Gerçekten Ana Akım Olmaya Çalışıyor

Son zamanlarda, Pazartesi gününde, BitGlobal Floki’yi listeleme yapıldı. Bir “FLOKI İşlem Yarışması” düzenledi ve borsa, ödül olarak 10.000 dolar paylaşma sözü verdi.

Floki Inu ana akım olarak kendini ön plana atmayı her zamanki gibi başarıyor. Ekip ise Floki’yi daha geniş bir kitleye ulaştırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor gibi görünüyor. Bu borsalar üzerinden herhangi biri tarafından listelenmek asına meme coin için yeni umutlar yaratacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir