Bitcoin Ajandası

Binance’den İki Yeni Altcoin Sonucu Fiyatlar Fırladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance’den İki Yeni Altcoin Sonucu Fiyatlar Fırladı!

Binance’den İki Yeni Altcoin Sonucu Fiyatlar Fırladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Borsanın açıkladığı listelere göre 2 yeni altcoinlerde yaşanan sıçrama ile yatırımcılar açısından büyük etki oluşturdu.

2 yeni altcoin listelenirken BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN)’i listeleyecek ve BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT için ticarete adım atmaya hazırlanıyor.

Dev Bitcoin Borsası Binance, 2 Yeni Altcoin Listeledi!

Dev Bitcoin Borsası Binance, 2 Yeni Altcoin Listeledi!
Dev Bitcoin Borsası Binance, 2 Yeni Altcoin Listeledi!

Borsa listeleme duyurusuna göre gelen açıklamada ise şu sözlere yer verildi:

“Binance, BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN)’i listeleyecek ve BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT ticaret çiftleri için alım satımı 05.07.2021 tarihinde başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya BOND ve MLN yatırmaya başlayabilir. BOND ve MLN için para çekme işlemleri 06.07.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. BOND ve MLN Listeleme Ücreti: 0 BNB.”

BarnBridge (BOND) Nedir?

2019 döndeminde kurulumu sağlanan BarnBridge, risk faktörlerini tokenleştirmek için yapılan bir protokoldür. Piyasaya ise tam olarak 2020’de sürülen BarnBridge (BOND), takas edilmesi için oluşturulmuş bir tür olarak DeFi lego’dur. BOND kullanıcıları DeFi yield hassasiyetine göre fiyat oynaklığında korunma sağlarken protok oluşumu ile BarnBridge’i yönetimi yapabilen Ethereum tokeni olmuştur.

Enzyme (MLN) Nedir?

Önceden Melon Protocol olarak da söylenen Enzyme, kullanıcılar için kripto ticareti stratejilerini kasalar aracılığıyla dağıtmaya olanak tanıyan bir on-chain varlık yöneticisi olarak meydana gelmiştir. MLN, platformunda yerel token olarak ve bir geri satın alma ve yakma tokeni modeli olarak Enzim kullanıcıları tarafından dolaylı olarak GAS ücreti olarak ödemesi sağlanır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir