Bitcoin Ajandası

Binance’den Önemli Duyuru 6 Yeni Altcoin Eklendi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Binance’den Önemli Duyuru 6 Yeni Altcoin Eklendi!

Binance’den Önemli Duyuru 6 Yeni Altcoin Eklendi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bu platform, büyük finansal alanda tutara denk gelecek kripto para işlemlerini “neredeyse anında” gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, 6 yeni altcoin listelemesi ile kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform oldu.

İşlem hacmi sonucunda lider Bitcoin borsası konumunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 6 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin de eklendiğini açıklayarak platform olarak ön plana atladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik yaptığı açıklamalarda da hangi altcoin olduğuna dair açıklık getirdi.

Önemli Duyuru 6 Yeni Altcoin

Önemli Duyuru 6 Yeni Altcoin
Önemli Duyuru 6 Yeni Altcoin

“Binance, AGIX, CFX, ELF, IDEX, LAZIO ve RLC’nin 240 yeni çift ile Convert & OTC Portalına eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık bu tokenleri BTC, BUSD, USDC, USDT ve diğer tokenlerle takas edebilir ve Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları kontrol edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!”

Binance’nin Convert & OTC Portalı Neden Tercih Ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerinin anlık olarak gerçekleştirmeyi sağlamasıyla da ekstra olarak beğenilen bir platform oldu. Ayrıca platform içerisinde de emir defteri bulunmamasından dolayı büyük montanlı kripto para işlemlerinde tercih edilen bir platform oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir