Bitcoin Ajandası

Bir Kripto Platformunda Daha Çekim İşlemleri Askıya Alındı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bir Kripto Platformunda Daha Çekim İşlemleri Askıya Alındı!

Bir Kripto Platformunda Daha Çekim İşlemleri Askıya Alındı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Haziran ayının ilk haftalarında para çekim işlemlerini durdurduğunu açıklayan Celsius’un ardından şimdi de benzer bir adım Singapurlu kripto borç ve faiz verme şirketi Vlaud’dan geldi. Konuya ilişkin resmî açıklamada şirketin üst düzey yöneticisi Bathija’dan gelirken, bu adımın yaşanan finansal güçlükler nedeniyle atılmak zorunda olduğu ifade edildi.  

Vauld’da Çekim İşlemleri Askıya Alındı

Vauld’da Çekim İşlemleri Askıya Alındı
Vauld’da Çekim İşlemleri Askıya Alındı

Kripto para sektöründe zorlu günler devam ediyor. Bu süreçte dikkat çeken isimleri kripto bankası olarak nitelendirilen kripto faiz ve borç verme şirketleri oldu. 12 Haziran’da açıklama yapan Celsius para çekme işlemlerinin askıya alındığını duyurmuştu. Platform kullanıcıları yaklaşık olarak 1 ay geçmesine rağmen hala parasını çekemezken, şimdilerde aynı durumu Vauld kullanıcıları yaşıyor.

Trade ve Yatırım İşlemleri de Tümüyle Durduruldu

Vauld CEO’su Darshan Bathija konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamasında, şirketin finansal problemler nedeniyle böyle bir karar almak zorunda kaldığını ifade etti. Protokolde fon çekme işlemlerinin durdurulduğunu söyleyen CEO, aynı zamanda yatırma ve trade işlemlerinin de tümüyle durdurulduğunu ekledi. Celsius’ta bu trade ve yatırma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Büyük olasılıkla yeniden yapılandırma konusunda araştırma yapan şirket, aynı zamanda hukuki bir destek alabilmek adına danışmanlık şirketiyle anlaştı. Her iki şirket, Singapur ve Hindistan operasyonları için destek sağlayacak. Singapur merkezi Vauld’un Hindistan’da da ciddi operasyonlar yürüttüğü biliniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir