Bitcoin Ajandası

Bitcicoin Yol Haritasi Gundem Yaratti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcicoin Yol Haritası Gündem Yarattı!

Bitcicoin Yol Haritası Gündem Yarattı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Türkiye’de de yakından takip edilen kripto para projelerinden Bitcicoin (BITCI), son zamanlarda kritik gelişmelerle ciddi bir değer artışı gösterdi. Kripto para borsalarından Bitci’nin kripto para projesi BITCI, son 7 gün içerisinde %100’e yakın değer kazandı.

Bodrum merkezi bir kripto para borsası olan Bitci’nin yerel tokeni olarak ifade ettiğimiz Bitcioin, son bir hafta içerisinde %92 oranında artış gösterdi. Yerel token, haftalık verilerde 0,006081 dolar seviyesinde seyrederken, 0,00733 dolara kadar yükseldi. Haberin yazıldığı esnada 0,006578 dolar seviyesine kadar geri çekilse de son 24 saatlik zaman diliminde %13’lük değer kaydetmiş oldu. Bu yükselişin altında yatan sebep de merak konusu oldu.

Bitcicoin Yükselişindeki Sebep Merak Konusu Oldu

Bitcicoin Yukselisindeki Sebep Merak Konusu Oldu
Bitcicoin Yükselişindeki Sebep Merak Konusu Oldu

Türkiye’nin popüler kripto para borsalarından olan Bitci, son dönemlerde gerçekleştirdiği önemli hamlelerle dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Özellikle şubat ayının ilk günlerinde Bodrum’da gerçekleştirilen kripto zirvesinin ardından projeyle alakalı yol haritası servis edildi. Yatırımcılar için yayımlanan bu yol haritası projenin vizyonu ve yönüyle alakalı bilgileri içerirken, gelişen ürünün hızı ve başarısı için de bir görev üstlendi. Dolayısıyla yol haritasıyla alakalı belirli bir güncelleme sağlanması, proje açısından pozitif bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Bitcicoin’in yükselişinin altındaki tek neden bu olmazken, geçtiğimiz günlerde şirket tarafından Twitter üzerinden yapılan anket de yükselişte ekili oldu. Bu ankette fan tokenler aracılığıyla BITCI paritesinin kaldırılacağını açıklayan şirket, bundan böyle borsadaki fan tokenlerin BITCI haricindeki ticaret işlem çiftleriyle işlem gördüğünü duyurdu. Bu gelişmenin ardından BITCI’ye ilişkin yeni bir yakım takviminin açıklanması da varlığın fiyatının yükselmesine yol açtı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir