Bitcoin Ajandası

Bitcoin’de Beklenmedik Seviye! Kritik Seviyelerin Analisti’nden Dikkat Çeken Açıklamalar!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin 100 Bin Dolar Seviyesine Ulaşabilir! Kritik Seviyelerin Analisti’nden Dikkat Çeken Açıklamalar!

Bitcoin 100 Bin Dolar Seviyesine Ulaşabilir! Kritik Seviyelerin Analisti’nden Dikkat Çeken Açıklamalar!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1743 0

Daha önce 10 bin, 12 bin ve 50 bin dolar seviyelerini öngören McGlone, Bitcoin fiyatının tekrardan Bitcoin 100 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini duyurdu. Kritik açıklamaların detaylarına bitcoinajandasi.com olarak bakalım.

Bitcoin 100 Bin Dolar Seviyesine Ulaşabilir! Bitcoin Yatırımcılarını Heyecanlandıran Açıklama!

Bitcoin 100 Bin Dolar Seviyesine Ulaşabilir!
Bitcoin 100 Bin Dolar Seviyesine Ulaşabilir!

Daha önce piyasanın en büyük kripto para birimi olan BTC hakkındaki isabetli öngörüleriyle dikkat çeken Bloomberg analisti Mike McGlone, yine yatırımcılarda merak ve heyecan uyandıran açıklamalarda bulundu. Kritik bir değer kaybı yaşamış olmasına rağmen BTC’nin 2022 yılında 30 bin dolar düzeyinin altına inmesinin mümkün olmadığından bahseden McGlone, bunun aksine değer artışıyla Bitcoin 100 bin dolar düzeyine ulaşacağını öngörüyor. Üstelik BTC’nin büyük ihtimalle küresel dijital rezervi olacağını da düşünüyor.

Mevcut piyasalarda spekülasyonların sıkça yaşandığını düşünen Bloomberg analisti, geçtiğimiz hafta Dogecoin gibi bir meme coinin yükselebilmesi için Bitcoin gibi bir devin düşüş yaşaması gerektiğini belirtiyor. Diğer yandan Bitcoin’in günümüzde bile fiyat keşfini sürdürdüğünü ifade ediyor. Bitcoin’in şuanda yatırımcıların markajında yer almadığını, fakat kabul edilmesinin hızlandığını da açıklamalarına ekliyor.

Bitcoin’de Son Durum Ne?

Kripto para piyasaları bazı zamanlarda yükseliş trendi yaşasa bile yatırımcıların neşe bulması zorlaşabiliyor. Bunun yanı sıra Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan gerginlik ve savaşın başlaması nedeniyle yaşanan değer kaybı büyük ölçüde toparlanmış durumda. Günlük olarak verileri incelediğimizde piyasalar yeşil renkli bir grafik çizerken, daha önce birçok kez görüldüğü üzere Bitcoin, piyasa sıralamasında başı çekiyor. Geçtiğimiz Çarşamba gününden bu yana ilk defa 39 bin dolar seviyesini aşan BTC, savaş öncesindeki seviyesine yeniden erişmiş durumda. Günün ilk saatlerinde 39 bin 300 dolar seviyesinde işlem göre BTC, günlük bazda %2.63 civarında değer artışı kaydetti.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir