Bitcoin 115 Bin Dolara Doğru Gidecek!

Bitcoin 115 Bin Dolara Doğru Gidecek!

Haberler
Mart 17, 2021 tarafından Esra Yılmaz
47
Bitcoin, son yılların en çok konuşulan gündem maddelerinden biri olurken birçok yatırımcı ve analist de BTC ile ilgili yorum yapmaktan geri kalmıyor.
Bitcoin 115 Bin Dolara Doğru Gidecek!

Bitcoin, ABD doları karşısına değerini önemli ölçüde yükselttikten sonra düzeltme yaşayarak kısa bir gerileme dönemine doğru adım atmıştı. Düzeltme süreci hala tam olarak bitmiş sayılmazken, Diginex’in CEO’su Richard Bayworth, Bitcoin ile ilgili olarak 2021 yılı sonuna kadar 175 bin dolar değerine ulaşacağı yönünde bir tahmin yapmıştı. Bayworth’ün yaptığı tahminin ardından bu kez de Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’in 2021 yılı içerisinde toplam 115 bin dolara ulaşacağına yönelik beklentisinin olduğunu vurguladı.

Bitcoin 115 Bin Dolara Doğru Gidecek!
Bitcoin 115 Bin Dolara Doğru Gidecek!

Varlığını İspat Etti

Bugüne kadar birçok kesim tarafından Bitcoin’in hala net bir şekilde rüştünü ispat edemediğine yönelik yorumlar yapılırken, son gelişmelerin ardından Morehead, BTC’nin kendini ispat eden bir kripto varlık olmayı başardığını dile getirdi. Bitcoin’in sık sık yaşadığı rallilerden söz eden Dan Morehead, senenin geri kalanı için de Bitcoin’de enerji bulunduğunu söyledi.

Hızla Yükseliyor

2017 yılında meydana gelen ralliyi örnek gösteren Dan Morehead, Bitcoin’in bu ralliden çok farklı bir dönem yaşadığını belirtti. Morehead, bugün kurumsal yatırımcıların da Bitcoin’e ağırlık vermeye başladığını belirtti.

Bilindiği üzere Bitcoin, bazı uzmanlar tarafından çöküş beklentisi içerisinde takip ediliyor. Fakat Morehead BTC’nin Ağustos ayına kadar 115 bin dolar olmasını bekliyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle