Bitcoin Ajandası

Bitcoin 50 Bin Doları Geçti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin 50 Bin Doları Geçti

Bitcoin 50 Bin Doları Geçti

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

ABD doları karşısında değerini artırmaya devam eden Bitcoin, 50 bin dolar seviyesindeki direnci kırarak yükseliş ivmesini sürdürdü. Ünlü analist Aayush Jindal, Bitcoin’in 52 bin dolara doğru işlem almaya devam ettiğini ve daha üst noktalara çıkış için desteklenmeyi sürdürdüğünü belirtti. Bitcoin’in 50 bin dolarlık direnç seviyelerinin üstüne yeni bir artış başlattığını vurgulayan Aayush Jindal, fiyatın hali hazırda 50 bin dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem gördüğünü de sözlerine ekledi.

Bitcoin 50 Bin Doları Geçti
Bitcoin 50 Bin Doları Geçti

Boğalar 50 Bin Bandını Koruyacak

Aayush Jindal, Bitcoin’in ivmesi ile ilgili olarak düşüncelerini dile getirirken aynı zamanda boğa sezonu ile ilgili de konuştu. Ünlü analist, paritenin birkaç noktada düzeltmeye gidebileceğini söylerken bunun yanı sıra boğaların 50 bin ve 49 bin 500 doları koruyacağını da düşündüğünü belirtti. 48 bin dolar seviyesinde güçlü bir kapanış gerçekleştiren Bitcoin, son günlerde yükseliş ivmesine başladı.

Kilit Noktayı Açtı

Direnç olarak karşısına çıkan 50 bin ve 50 bin 500 dolar seviyelerini aşmayı başaran Bitcoin fiyatı, yükselişini sürdürmesi yönünde yatırımcıları beklentiye soktu. Şu anda 50 bin dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde işlem gören lider coin, Aayush Jindal’in yorumlarına göre ilk destek noktasını 50 bin 500 dolar seviyesinden aldı. Bunun yanı sıra ilerleyen günlerde lider coinin 52 bin dolar seviyesindeki direnci zorlaması, kırması halinde de 53 bin 200 ve 54 bin 500 doları da test edeceği düşünülüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir