Bitcoin Ajandası

Bitcoin Alan Orlando Bravo Kurumlar Hakkında Yorum Yaptı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Alan Orlando Bravo Kurumlar Hakkında Yorum Yaptı!

Bitcoin Alan Orlando Bravo Kurumlar Hakkında Yorum Yaptı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Katıldığı programda konuşan Bravo, kurumlar hakkında yorum yaptı ve “Gelecekte daha fazla insan kullanmaya başlayacak ve daha oturmuş bir sistem olacak. Kurumsal firmalar daha her şeyin başındalar. Çok önemli derecede bir fiyat artışı olacağını düşünüyorum” dedi.

Bitcoin üzerinden önümüzdeki yıllarda ciddi anlamda bir büyüme bekleyen iş insanlarına, FTX borsasından alınan 900 milyon dolarlık yatırım sağlayan Thoma Bravo şirketinin kurucusu olan Orlando Bravo da katılım gerçekleştirdi ve kurumlar hakkında yorum yaptı. CNBC’de konukluğunu yapan programda da sadece Bitcoin yatırımlarının olduğunu belirterek birçok ülkenin de para birimlerinin artık değer kaybı yaşadığını ve tek çözümün de Bitcoin olacağını söyledi.

Kurumlar Hakkında Yorum

Kurumlar Hakkında Yorum
Kurumlar Hakkında Yorum

Arjantin’de insanlar hesap makinesiz işlem yapamıyor” diyen Bravo’nun açıklamaları şu şekilde:

“Kripto hayatımızda kalmaya devam edecek.”

“Kripto paraları nasıl sevmezsiniz? Kripto kesinlikle hayatımızda kalmaya devam edecek. Şu andaki harekete bakın. Yüksek işlem ücretleri ödemekten sıkılmadık mı? Ya da para değiştirirken komisyonların yüksek olmasından?”

“Gençler kendi finansal sistemlerini istiyor”

“Birçok ülkede para birimlerinin artık devalüe olduklarını görüyoruz. İnsanlar Arjantin’de insanlar hesap makinesi olmadan işlem yapamıyor. Kripto gerçekten müthiş bir sistem. Merkeziyetsiz, sürtünmesiz ve artık gençler kendi finansal sistemlerini istiyorlar. Dolayısıyla kriptonun kalmasını istiyorlar ve öyle de olacak.”

“Tüm bunların üzerinde olan blok zincir teknolojisi çoğu zaman veri tabanı yazılımlarından çok daha iyi kullanım alanları sunabiliyor.”

Ciddi Fiyat Artışı Olacak Ancak Rakam Vermek Zor!

“Tabii ki benim de kripto para yatırımım var. O da Bitcoin. Çok basit bir durum. Gelecekte daha fazla insan kullanmaya başlayacak ve daha oturmuş bir sistem olacak. Kurumsal firmalar daha her şeyin başındalar. Çok önemli derecede bir fiyat artışı olacağını düşünüyorum ama bir rakam vermek de çok zor. Ama dediğim gibi, daha fazla insan kullanacak, daha fazla yayılmış ve oturmuş bir Bitcoin sistemi olacak ve kurumsal firmalar henüz tam anlamıyla Bitcoin’e yatırım yapmadılar bile…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir