Bitcoin Ajandası

Bitcoin ATH icin Tarih Verdi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Uzmandan Dikkat Çeken Açıklama: Bitcoin ATH için Tarih Verdi!

Uzmandan Dikkat Çeken Açıklama: Bitcoin ATH için Tarih Verdi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Son zamanlarda aşağı yönlü bir seyir izleyen ve sert düşüşleriyle gündeme gelen en büyük kripto para birimi, şimdilerde 20 bin doların altında işlem görüyor. Uzmanların büyük çoğunluğu Bitcoin’in daha fazla değer kaybedeceğini düşünürken, Coinshares baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs olumlu bir açıklamada bulundu. Demirörs’e göre önümüzdeki 24 ay içerisinde Bitcoin ATH’si gerçekleşecek ve büyük bir yükseliş gösterecek.

Bitcoin ATH 24 Ay İçerisinde Gerçekleşebilir

Bitcoin ATH 24 Ay Icerisinde Gerceklesebilir
Bitcoin ATH 24 Ay İçerisinde Gerçekleşebilir

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda piyasalarla alakalı değerlendirmelerinden bahseden Coinshares baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs, Bitcoin’le alakalı dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Her zaman için yüzde 80 ya da 90’lık düşüşle zirveden dibe düşen döngüsel bir varlık olduğuna dikkat çeken Demirörs, şimdilerde Kasım 2021 döneminden bu yana rekor seviyesinin yüzde 65 altında seyrettiğinden bahsetti. Ayrıca aşağı yönlü bir düzeltmeye inandığından bahsetti.

Bitcoin’in önümüzdeki 2 yıl içerisinde en büyük rekorlara imza atacağını söyleyen baş stratejistin yukarı yönlü katalizörleri göremediği dikkate alındığında tersine dönüşün biraz zaman alacağı düşünülüyor.

Diğer yandan Forest Suggets’in genel müdürü Louis Schoeman’ın da Bitcoin’le alakalı görüşleri hemen hemen aynı yönde.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir