Bitcoin Ajandası

Bitcoin Ayı Sezonu Bitiyor mu? Beklenen Yeni Seviyeler Neler?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Ayı Sezonu Bitiyor mu? Beklenen Yeni Seviyeler Neler?

Bitcoin Ayı Sezonu Bitiyor mu? Beklenen Yeni Seviyeler Neler?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Kripto para piyasasında sert düşüş sergileyen isimlerden Bitcoin, 28 bin doların altında kadar düşmesinin ardından yeniden toparlanarak 29 bin doların üzerine çıktı. Ekonomi araştırma şirketi olarak bilinen Lamoureux’nün yönetim kurulu başkanı Yves Lamoureux Bitcoin fiyat hareketini değerlendirdi. Başkan bu değerlendirmesinde Bitcoin ayı sezonunun yakın zamanda son bulacağını, ayrıca 2025 yılına kadar devam edecek bir boğa sezonunun arifesinde olunduğunu söyledi.

Bitcoin Ayı Sezonu Yakın Zamanda Son Bulacak

Bitcoin Ayı Sezonu Yakın Zamanda Son Bulacak
Bitcoin Ayı Sezonu Yakın Zamanda Son Bulacak

Yakın tarihli bir röportajında Bitcoin’le alakalı değerlendirmelerde bulunan Lamoureux, yakın bir zamanda yeni bir boğa sezonunun başlayacağını söyledi. Üstelik Bitcoin fiyatının önümüz yılın sonuna kadar 100 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini de ekledi.

Yatırımcıların içine su serpecek değerlendirmelerde bulunan yönetim kurulu başkanı, büyük bir alım için sinyal vermediği fakat yavaş yavaş alım yapılması gerektiğini dile getirdi. Şimdilerde BTC’nin 30 bin dolar civarında seyrettiğini, en yüksek seviyesi olan 69 bin doların yüzde 55 altında olduğunu, bu durumun ayı piyasasından çıkmak için tüm kriterleri karşıladığını belirtti.

Boğa Sezonu 2025 Sonuna Kadar Sürebilir

Diğer yandan Bitcoin fiyatının 2023 sonuna kadar 100 bin dolara ulaşmasını beklediğini de söyleyen Lamoureux, boğa piyasasının 2025 sonuna kadar devam edeceğini düşündüğünü de belirtti.

Lamoureux ayrıca Bticoin’in bir sonraki dönüm noktasının 2024 yılındaki ödül yarılanması olduğunu da açıklamalarına ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir