Bitcoin Ajandası

Morgan Creek CEO’sundan Umut Vadeden Yorum: Bitcoin Baharı Gelebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Morgan Creek CEO’sundan Umut Vadeden Yorum: Bitcoin Baharı Gelebilir!

Morgan Creek CEO’sundan Umut Vadeden Yorum: Bitcoin Baharı Gelebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Önemli bir yatırım şirketi olarak bilinen Morgan Creek’in kurucu ve CEO’su Mark Yusko, kripto para piyasalarıyla alakalı bazı değerlendirmelerde bulundu. Açıklamalarını katıldığı bir çevrimiçi programda yapan Yusko, Bitcoin’inde yükselişin yaşanacağı bir döneme girileceğini belirtti. Şu anda bir boğa trendinin söz konusu olduğunu ve önümüzdeki günlerde Bitcoin baharı olarak ifade edilen sürecin başlayacağını ifade etti.

Önümüzdeki Günlerde Bitcoin Baharı Başlayacak

Önümüzdeki Günlerde Bitcoin Baharı Başlayacak
Önümüzdeki Günlerde Bitcoin Baharı Başlayacak

BTC fiyatı son zamanlarda 24 bin dolar seviyesinin yakınlarında seyrederken, herhangi bir dip seviyesinin ve yeni bir düşüşün söz konusu olup olmadığı konusunda tartışmalar devam ediyor. Ünlü yönetici Mark Yusko, konuyla alakalı olarak kendi değerlendirmelerini dile getirdi.

Açıklamalarında yaklaşık olarak 10 gündür bu konuyu tartıştığını söyleyen Yusko, şu an için kesin olarak dip seviyesinin görüldüğünü söylemenin mümkün olmadığını belirtti. Fakat geçen hafta katılım sağladığı bir podcast’teki açıklamalarının arkasında olduğunu, en dipten 3 seviyenin bulunduğunu ve BTc’nin 20 bin doların üzerinde kalması halinde baharın yakında geleceğini de ekledi.

Tüm bunların yanı sıra kripto kışının son bulduğunu ve baharın geldiğini de söyleyen ünlü yönetici, bu konuda ısrarcı olabileceğini, baharın aylar sürebileceğini, kısa sürede boğa piyasasının oluşmasının mümkün olamayacağını da belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir