Bitcoin Balinaları 4 Milyar Dolar Değerinde BTC Taşıdı!

Bitcoin Balinaları 4 Milyar Dolar Değerinde BTC Taşıdı!

Haberler
Eylül 3, 2021 tarafından Esra Yılmaz
67
Whale Alert 4 milyar dolar değerinde BTC taşıdı. Bu konuda yatırımcılar için de ortalama 13.500 BTC taşıyan altı büyük Bitcoin transferi gerçekleştirdi. Bu transferlerden her biri, popüler olan kripto varlık izlemelerde hizmetlerden aracılık sayesinde sağlanan ayrıntıları baz alarak Binance borsası tarafından işlemlerin uygulaması yapıldı. 4 milyar dolar değerinde BTC taşıması ise tam olarak fonlar, dahili
Bitcoin Balinaları 4 Milyar Dolar Değerinde BTC Taşıdı!

Whale Alert 4 milyar dolar değerinde BTC taşıdı. Bu konuda yatırımcılar için de ortalama 13.500 BTC taşıyan altı büyük Bitcoin transferi gerçekleştirdi.

Bu transferlerden her biri, popüler olan kripto varlık izlemelerde hizmetlerden aracılık sayesinde sağlanan ayrıntıları baz alarak Binance borsası tarafından işlemlerin uygulaması yapıldı. 4 milyar dolar değerinde BTC taşıması ise tam olarak fonlar, dahili cüzdanları arasında gerçekleştirildi. Sonuç olarak ise aktarılan toplam BTC miktarı ise 4.026.607.298,80 dolara karşılık gelen 81.556 BTC oldu.

4 Milyar Dolar Değerinde BTC

4 Milyar Dolar Değerinde BTC
4 Milyar Dolar Değerinde BTC

2 Eylül tarihinde Bitcoin, 50.000 dolar seviyesinden daha üst düzey çıkmayı başarmasıyla dikkatleri üzerinde tutmaya devam ediyor. Bitcoin daha öncelerde de bu seviyeler üzerinden 23 Ağustos’ta da belli seyirler elde etmişti. Ancak bu durumda da BTC, 50.000 dolardan daha da üst seviyelere çıkamayınca tam olarak 23 Ağustos’ta ulaşmıştı

Bitcoin 49.908 Dolar Seviyesinden İşlem Görüyor!

Zincir üstü veri analiz platformlarından biri olan Santiment, Bitcoin 50.000 dolara kadar yükseliş seyrederken, 100.000 dolar civarından daha da büyük işlem sayılarını tam olarak Temmuz sonundan bu yana tarihi bir zirveye ulaştığını bildirdi.

Yayın saati itibariyle Bitcoin 49.908 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle