Bitcoin Ajandası

Bitcoin, Cardano ve Ethereum Hangi Seviyelere Gidiyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin, Cardano ve Ethereum Hangi Seviyelere Gidiyor!

Bitcoin, Cardano ve Ethereum Hangi Seviyelere Gidiyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

“il Capo Of Crypto” attığı güncel tweet ile Cardano (ADA), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yıl sonunda indirimlerin büyük yapılacağından bahsetti.

Bitcoin, Cardano ve Ethereum fiyatlarında sabit ve net dayanaklarla, il Capo Of Crypto için yapılan tahminlerde Bitcoin için %156, Ethereum için %302 ve Cardano için %557 artış meydana geldiği açıklandı.

Bitcoin, Cardano ve Ethereum Hangi Seviyelere Gidiyor!
Bitcoin, Cardano ve Ethereum Hangi Seviyelere Gidiyor!

Bitcoin, Cardano ve Ethereum için Dev Hedeflerini Paylaşıldı!

Analist, BTC’nin piyasa değerlerinde kripto alanlarının geri kalan kısımlarıyla kıyaslama yapılan Bitcoin Hakimiyet Endeksi’nin Ekim ayına kadar düşüş yaşandığı tahminlerin arasında yer alıyor.

Ünlü analist için, düşüş trendleri altcoin projelerinde gelecek aylar için büyük hamleler yapmaya hazırlandığını ve işlemi devreye sokabileceğini öngörüyor. İl Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına da şunları ekledi:

“Altcoin’ler hakkındaki görüşüm bu…”

En İyi Fırsatlar Böyle Zamanlarda Ortaya Çıkar…

Altcoin’ler, son dönemlerde Bitcoin‘e karşı büyük ölçülerde görülse de il Capo Of Crypto geri çekilmede yaşanacak daha düşük fiyatların satın alma şansının arttığını ifade ediyor. İl Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

“Evet, altcoin’ler/BTC grafikleri şu anda kötü görünüyor. Ancak şikayet etmek yerine fırsatları aramayı deneyin. En iyi fırsatlar böyle zamanlarda ortaya çıkar.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir