Bitcoin Ajandası

Bitcoin Cüzdan Üreticisi 7 Milyonluk Fon Sağladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Bitcoin Cüzdan Üreticisi 7 Milyonluk Fon Sağladı!

Bitcoin Cüzdan Üreticisi 7 Milyonluk Fon Sağladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Bitcoin cüzdan üreticisi şirket Foundation Devices, katıldığı finansman turunda 7 milyon dolarlık yatırım aldı.

Blok zinciri genişlemesinde her geçen gün farklı bir ürün yelpazesi gün yüzüne çıkıyor. Kripto piyasalarında ayı piyasasının etkileri görülmeye devam ederken, pek çok farklı kripto para projesi hız kazandı. Her gün biraz daha artış gösteren yatırımcı ve kullanıcı sayısı, blok zinciri girişimlerini teşvik ediyor. Ağırlıklı olarak geleneksel finans öncüleri de bu alanda söz hakkı elde edebilmek adına çalışmalar yürütüyor. Bu gibi gelişmelerin tam ortasında Bitcoin donanım cüzdan üreticisi şirket Foundation Devices’ten de bir hamle geldi. Şirket, dahil olduğu bir tohum finansman turunda 7 milyon dolarlık yatırım aldı.

Bitcoin Cüzdan Üreticisi Krizlere Rağmen 7 Milyon Dolar Topladı

Bitcoin Cüzdan Üreticisi Krizlere Rağmen 7 Milyon Dolar Topladı
Bitcoin Cüzdan Üreticisi Krizlere Rağmen 7 Milyon Dolar Topladı

Kripto piyasalarında yaşanan onca krize ve kripto kışına rağmen Foundation Devices 7 milyon dolarlık fon toplamayı başardı.

Boston merkezli şirket, elde ettiği bu fonla donanım ve yazılım üzerine geliştirme çalışmaları yapacağını duyurdu. Söz konusu turda Polychain Capital ve Lightning Ventures gibi şirketler de yer aldı.

Tohum finansman turunda Foundation, şirketin amiral gemisi olan Passaport ürünüyle yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Harici bir USB ya da kablosuz iletişim olmadan güvenilirlik sunan bu ürün, iletişim sağlayabilmek adına kamera ya da QR teknolojisinden faydalanıyor.

Bununla beraber Bitcoin cüzdan üreticisi şirket, Envoy adı verdikleri yeni bir cüzdan yazılımı da sunuyor. Konuyla alakalı açıklamada bulunan şirket yetkilileri, 18 ay içerisinde binlerce Passaport ürününün yeni sahibine teslim edildiğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir